Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes? És ha igen...

Hengerfejes? És ha igen milyen árban van? Ha csak tömítés akkor olcsóbb jóval azt tudom. Egyébként 1996os fiat bravorol van szó,1.6.16V benzines.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy melegszik a motor, nincs fűtésem, és megnéztem ma, a kiengyenlítő tartályban a víz bugyborékol. A kocsi jól megy, hangja nem lett rosszabb, és pöccre indul. De valami nagyon nem stimmel, folyamatosan levegősödik,mert már kb 3x lelégtelenítettem és mégis produkálja a vízforralást. A bugyborékokat csak a hengerfej repedése vagy a tömítés átégése okozhatja?

2014. jún. 4. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyi lenne a kérdésem, hogy a vízpumpa nem okozhatja?

Olvastam egy topicban, hogy egy srácnak is forrt a vize és bugyborékolt. Neki elvileg a vizpumpa volt.

2014. jún. 4. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésednél javasoltam, de most is megteszem, hogy vedd ki a gyertyákat, ha víz megy a hengerbe akkor fura színe lesz a gyertyának.
2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
DE mi más?
2014. jún. 4. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha állandóan levegősödik a rendszer és bugyog a víz a tartályban valamint kipufogószagú és zavaros a hűtővíz akkor hengerfejes. Csak tömítéscserével ezt a legritkábban lehet megúszni. Lehet azonban hogy valami olyan ok váltotta ki a hengerfejesdést ami még most is fennáll. Tehát nem lesz garantálható hogy ha meg lesz javítva a hengerfej akkor nem romlik el megint rövid időn belül.
2014. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!