Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gyári FIAT BRAVO 1.6 16V...

Dawn33 kérdése:

Egy gyári FIAT BRAVO 1.6 16V SX 1997 vagy egy Audi A3 1.9 TDI 1998-as közül melyiknek nagyobb a végsebessége?

Figyelt kérdés
És melyik gyorsul jobban ha az Audiban van sport légszűrő és egy kipufogó rendszer (áramlás gyorsítóval)? Rövidtávú gyorsuláson melyik az esélyesebb?

2014. máj. 31. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit súgnak a gyári adatok?
2014. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az audi 90 Le + a amit felsoroltam sport légszűrő és a többi. a Fiat 103 Le
2014. jún. 1. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bravo legyorsulja az Audit ha tuningmentes mind 2, de ha a tdi kapna egy jó programot akkor már megenné :)
2014. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hosszú távon beérné az Audi?:)
2014. jún. 1. 01:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Következtesd ki. 13 lóerő plusz van a Fiat javára és valószínűleg könnyebb is mint az Audi.

Gyursulási versenyen is a Fiat esélyesebb. Az a 90 lovas TDI nem versenymotor. Van egy szűk fordulatszámtartomány ahol baromi jól megy, és hétköznapi vezetésnél ezt használjuk, ezért érződhet hogy valami bitang jól megy az az autó, de akkor se versenyautó.

2014. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a gyári adatoknál meg szokták adni a gyorsulást 100-ra, és a végsebességet is, én arra gondoltam. :)

mint pl:

Fiat: [link]

TOP SPEED 184 km/h

ACCELERATION 0-100 KPH 10.8 s


Audi: [link]

TOP SPEED 188 km/h

ACCELERATION 0-100 KPH11 s


Vagyis, hogy a kérdésedre válaszoljak. Egy hajszálnyival a Fiat gyorsul jobban, de 2 tizedmásodperces különbségnél többet számít a sofőr, ha versenyeznének.

Végsebességre meg - szintén paraszthajszállal - az Audi tűnik gyorsabbnak, de ez meg gyári állapotra vonatkozik, nem arra, ha hiányzik már bármelyik kocsiból 5-10 ló...

2014. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!