Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Mercedes A osztály tipusú...

Egy Mercedes A osztály tipusú autót szeretnék venni. Megéri első autónak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, Németországban élek jelenleg. 850 euróért találtam egy Mercedes A 140 tipusú autót 2000-es évjárattal. Nem tudom egyáltalán megéri-e ez a fajta.

2014. jún. 6. 18:25
 1/7 4165 ***** válasza:
100%
Azért olcsó, mert ott drága javíttatni. Ne vegyél olyat.
2014. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk júliusban megyek haza ket hétre, ott is meg lehet csináltatni.. Csak jo lenne haza jutni vele.. Mondjuk mind ennyiért van, nem csak ez.
2014. jún. 6. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

folyamatosan rossz

majdnem minden javításhoz motor ki

ha töröd k.drága a bontott cucc is már ha van

vegyél inkább autót ne ezt az izét

2014. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es milyen autót javasoltok? Ami kicsi, nem régi es megbizható? Lány vagyok, nem érzek hozza annyira es nem nagyon szeretnek hosszú autót.
2014. jún. 6. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az általad linkelt Mercivel, hogy igazából nem sok extrát fogsz érezni egy hasonló kategóriás autóhoz képest csak mert ott az orrán az embléma, egyetlen dolog amiben különbözik, hogy minden sokkal drágább hozzá, csak mert Mercedes. Mennyi a keret amiből szeretnél venni kocsit?
2014. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
800-1000 euro.. Annyiért itt mar lehet kapni jókat, csak nem tudom milyet kellene
2014. jún. 7. 05:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megírod, hogy milyet vettél? :)
2014. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!