Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 6. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Így elsőre eléggé jó ajánlatnak tűnik, ha a szerelő is jónak találja, akkor szerintem teljesen korrekt.
2014. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
viszonylag kevés km egész olcsón, azt pedig, hogy 10 év felett van ellensúlyozza az, hogy japán
2014. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A futásteljesítmény szinte hihető, a rossz minőségű fotókon csak egy dolog látszik: vonóhorgos, úgyhogy valszeg nem volt túl könnyű élete. Mindenesetre ha egy alapos átnézés nem talál komoly hibákat, és a kasztni is rendben van, akkor ennyiért én simán megvenném. Mindenképp érdemes élőben, szerelővel megnézni!
2014. jún. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát én kereskedésből biztos, hogy a büdös életbe nem vennék autót, mert átvernek. Biztos, hogy van valami baja, a kereskedők ebből élnek. Meg a motortér gyönyörűen le van mosva..
2014. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 mert magánember nem vág át szemrebbenés nélkül... Van rendes kereskedő is, csak kevesebb mint amennyi tróger. De ha egy autó jó állapotú akkor tök mindegy kitől veszi az ember.
2014. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó kis autónak látszik így képekről, megérne egy közelebbi szemügyre vételt is. Ez egy amolyan szürke eminenciás. Általános feladatokra ideális lehet.
2014. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Képről, mindkét szögből olyan, mintha a motorháztető más színű lenne. Ezt nézd meg élőben is és ha tényleg így van, kérdezz rá, hogy kellett cserélni.

Amúgy ennyi pénzért korrektnek tűnik. Nem fiatal autó, már 12 éves... A km ne zavarjon, az teljesen rendben van.

2014. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Fel fogom hívni, és érdeklődöm az autó felől, mert 270km-re található. Köszönöm a motorháztetős megfigyelést. Nekem nem is tűnt fel.
2014. jún. 8. 00:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Valaki tényleg végigment, hogy az összes értelmes/hasznosnak tűnő választ lepontozza? Vajon mazda-ellenesség vagy csak szimpla trollkodás lehetett a motiváció? :D


Kérdező: majd írd meg a fejleményeket, kíváncsi vagyok. :)

2014. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!