Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek előrelépés vagy...

Szerintetek előrelépés vagy inkább visszalépés lenne lecserélnem a Golf3-at Astra G-re?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 01:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Azért nem kell lehúzni a Golf3-at :) Azért sokan szeretik még és nem csak itt de Német/osztrák/svájci tunerek is vannak+Egyesült Államok(US stlye ugye), de ha már másikat veszek nyilván nem ugyanazt, főleg mert ami motorban épkézláb lenne, azokat már szétütötték, a mostani meg a maga 60 pónilóval néha kevés.

Azért a hangja eléggé jó a teljesítményhez képest, kicsit hörgősebb, morgósabb, de nagy sportdob nincs, csak kis szolid!

Amiért az Astrákat néztem:

+Klíma

+kicsivel nagyobb csomagtartó

+elektromos ablakok

+erősebb motor

+időtállóbb kasztni(galvanizált)


Később majd ezt is ültetném+ valami mutatósabb felnit raknék rá+ bőr ülés stb... de csak stílusosan, semmi bojler-spojler+homasita űbergagyulás :)

2014. jún. 10. 22:48
 12/18 anonim ***** válasza:
az hogy sokan szeretik, meg jó boyracer autó, és hörög mint a rosseb, az még nem ezt jelenti hogy jobb is.
2014. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nyilván, mivel évekkel előzi meg az Astra G...
2014. jún. 11. 16:56
 14/18 anonim ***** válasza:
de ha tetszik minek akarsz váltani?
2014. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A fentebb felsorolt pontok miatt!
2014. jún. 11. 22:53
 16/18 A kérdező kommentje:

Amúgy a Golf 4/Bora is tetszik, esetleg Passat!

Fenntartásra a kötelező dolgokon/üzemanyagon kívül 15-20.000 mindig lenne havonta, de inkább több egy kicsit!

2014. jún. 11. 22:58
 17/18 Bruce_Lee ***** válasza:

Golf 3-ban is adtak ki klímásat, elektromos ablakost csak nem olyat kaptál ki.

Ritkán láttam olyan G Astrat amin nem rohad a perem vagy a küszöb.(persze lehet törött volt és cserélték az elemeket, íveket).

Golf 4 1.9 TDI kombi van a munkatársamnak Románia - Németországba jön megy vele 300e km van benne.(Még nem volt vele gond és nem is rohad) Saját véleményem hogy a Vw még mindig előrébb van mint az Opel.


A kor egyébként nem mindenkinek számít, nincs olyan autó amiért oda adnám a 79' Golf 1 (Másnak ócska vas nekem kincs) Audiban nem is gondolkodsz? Nagy Hiba!

2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az Audik is tetszenek persze, főleg a kasztni az erőssége(ha nem törték), csak nem tudom, hogy a 2000 előttieket érdemes keresni vagy az utániakra gyűjteni még?
2014. jún. 26. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!