Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota corolla ae86 (hachiroku)?

Toyota corolla ae86 (hachiroku)?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan hallottatok már erről az autóról, és ha hallottatok, akkor azt is tudjátok, hogy egy nagyon szórakoztató dolog.

A kérdésem az lenne, hogy honnan tudnék szerezni egy jó állapotút? Magyarországon nagyon kevés van, azok is többnyire átépítettek, buheráltak, nekem meg gyári(as) kellene. Angliában hirdetnek nagyon szépeket, de azok meg jobbkormányosak... Néztem még német oldalakat, de ott nincs semmi. Esetleg ha linkelnétek olyan használtautós oldalakat, ahol vannak szép állapotú, balkormányos hachik, azt megköszönném.



2014. jún. 9. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon sokan mindenki ezt a curullát lesi a YouTube on
2014. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
halálos iramban komoly de inkább vegyél egy Skyline
2014. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az elsőt láttam élőben. Egész jó állapotú, a plusz kasztnik miatt főleg megéri. Én azért nem vettem meg, mert nem tudtam volna hova rakni a plusz kasztnikat, viszont csak azzal együtt eladó.

2014. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak most látom a kérdésed lehet már késő:/ de szerintem német oldalakon nézz szét(autoscout24.de) ha nem akarsz bajlódni a behozatallal és biztos akarsz lenni benne, hogy nem vertek át akkor szánj rá egy kicsivel többet és rendelj egyet a Becsületes neppertől (becsuletesnepper.hu). Én a helyedben jobb kormányost vennék, mert azokat valószínűleg utólag importálták Japánból, az is igaz, hogy balosításra sok esély nincs, de legalább lesz egy eredeti JDM verdád:D
2016. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mobile.de-n látni néha, a vicces az, hogy többnyire Magyarországról hirdetett autókat, amelyek hahu-n sincsenek fent például :) szerintem ott nézelődj.
2016. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
találtam piros szinben de [link] ae68
2023. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!