Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell automata váltós...

Hogyan kell automata váltós autót vezetni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, technikailag. Pl. elindulásnál, lámpánál állásnál, váltásnál kell nyomni a féket? Vagy ha nem nyomom a féket, elindul magától, ha D-ben van? Szóval ilyenek érdekelnének, leirná valaki, hogy hogyan is megy ez pontosan. Manuális váltós kocsikat 15 éve vezetek, de a céges kocsik automaták és nem akarok ott hülyén csak bámulni és a kollégákat sem akarom megkérni magyarázzák el. Olyan ciki lenne. Köszönöm!
2008. júl. 31. 01:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lámpánál nem kell a féket nyomnod. Elég, ha kiveszed N-be. Sárgánál betolod D-be és nyomod a gázt.
2008. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj!10éves vagyok de sokat tok a kocsikról!Az eddigi válaszok igazak tehát meg kell szokni az automata váltós kocsit,és érezni kell az autót h mennyire kell nyomni a gázpedált amikor a kocsi vált.Ezt kicsit értelmetlenül mondtam...:D semmi gáz...Csak ennyi és télleg 10 vok!
2008. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséet! Már vezettem is. Toyota Avensis volt és tenyleg nem volt nehéz. Nem is akarok már másmilyen kocsit vezetni.
2008. aug. 14. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!