Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénzbe kerül az autóvás...

Mennyi pénzbe kerül az autóvásárlás a vételáron felül?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy Opel Vectra B-t benzinmotorral 4-500ezer forint körül. Az átírás költségeivel tisztában vagyok, nagyjából még 100ezer. Ezen felül még mennyibe kerülne? Érdemes olyan kocsit venni, amiben vezérlést meg olajat cseréltek eladás előtt? Nem értem, hogy valaki miért költ vezérlés meg olajcserére, ha 1000km után meg eladja a kocsit, ezért kicsit érdekes ez nekem.

Átb*szni nem igen tudnak, mert faterommal megyünk, aki 20 éves sofőr tapasztalattal rendelkezik, meg 2 autószerelő barátommal.


2014. jún. 12. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
2014. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minden autó ára+25%.
2014. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha te cseréltetsz rajta mindent. Akkor pontosan tudni fogod hogy mi, mikor, milyenre lett cserélve...


A 25% régebbi, kisebb értékű autónál reális lehet. Én vezérlést, féktárcsákat, fékbetéteket, összes szűrőt, folyadékot cseréltettem első körben, de nem került 400.000Ft-ba.

2014. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.

jó de egy új kocsinál az átírás is drága, lehet 200 ezer forint is, plusz az alkatrész is drágább.

de olcsóbban is lehet ha kis köbcentist vesz.

2014. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vezérlést meg olajat/szűrőket azért illik cserélni, mert csak az biztos egy használt autónál, amit a saját magad tapasztalsz rajta, és ezekről nem tudod megmondani, mióta vannak a motorban... másrészt ha elcsattan a szíj, és a szelepek belevernek a dugattyúkba, az nagyon nagyon sokba fog kerülni...
2014. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vizéli László ***** válasza:
A hirdetésekre ne adj. Lehet az előző tulaj kicserélte de lehet hogy nem és csak a hirdetést akarta szépíteni azzal hogy ki van cserélve. Ha nem is egyből, de mihamarabb érdemes egy olajcserét, szűrők cseréjét és vezérlés cserét betervezni, ahogy már sokan leírták.
2014. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!