Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyolcadikos ballagásra összejö...

Nyolcadikos ballagásra összejött 150ezer forint. Milyen autót vegyek? 100-at szánok verdára,50-et átírásra.

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 08:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne sértődj meg azon amit most írni fogok.

Autóval sem fogsz tudni becsajozni. Attól, hogy lesz autód, nem leszel szebb, jóképűbb, okosabb a csajok szemében. Maximum az lesz, hogy egy autóskörre elvitetik magukat, de ettől még nem fognak többet tenni. De ha már csajozni akarsz valamilyen közlekedési eszközzel, próbálkozz a motorokkal. Mert a motorokat a csajok jobban szeretik. Azt megnézném, hol van az a hely, ahol erdőben, murván is lehet csajokat felszedni.

Ennyi pénzből jó állapotút semmiből sem fog kerülni szerezni.

Esetleg ha valami krossz motort, vagy endurót sikerül venni, az mindenre jó lesz. A csajoknak is tetszeni fog és tudsz vele az úton is közlekedni, akár még offroadolni is az erdőben (az erdőlakó csajok örömére). 14 éves kortól már le lehet vizsgázni kismotorra és akkor szabályosan közlekedhetsz vele.

2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Tavaj felemelték 16évesre a korhatárt segédmotorra is.
2014. jún. 13. 12:55
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom mi vagányabb, egy szétrohadt kispolák, vagy pl egy 50-es gyorsasági/supermoto gép...


Amúgy átírni meg minek ha jogsid sincs(és nem is lesz még pár évig biztosan), és csak a mezőn akarsz rodeózni? Bírom az ilyen einstein logikát... :D

2014. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Átíratni azért kell, hogy ne az előző tulaj kapja a súlyadót stb. A tulajdonjog, és hogy ki vezeti az két különböző dolog. Eisteinkém
2014. jún. 13. 13:38
 15/40 anonim ***** válasza:

Már kezdtem azt gondolni hogy a legutolsó tanya végére is eljutott az információ hogy a korhatárt nem emelték (itt gyiken nem rémlik hogy az elmúlt pár hétben lett volna ilyen kérdés).

De úgy tűnik hogy tévedtem. Vagy szimplán csak a külvilág információitól elzárva egy burokban élsz? Minek használsz internetet ha nem tudsz semmiről?

Ezek a mai fiatalok, hogy az internet=fészbúk, és nem tudnak semmiről amiról ott nincs szó...

(és nehogy leöregezz, én is fiatal vagyok még, csak én a még értelemmel rendelkező korosztályból, a fészbuk előtti időkből)

2014. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
gratula hogy 18-23 éves korod között el tudtad végezni az általános iskolát...
2014. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Heeegany hány évesnek tetszik lenni? A Facebook előttről? De emelték én úgy tudom.
2014. jún. 13. 15:11
 18/40 anonim ***** válasza:
Ebből a pénzből semmilyet! Egyrészt azért mert jó állapotút nem találsz, másrészt ennyiért csak fostalicskák vannak, szétkorhadt belsővel, amire legalább 200.000-300.000 ft-ot rá kell költened, hogy működőképes legyen! Miből tartod fenn? Szünetekben dolgozol, az oké, de ha vége a szünetnek? Vagy ha nem kapsz diákmunkát, akkor mi a helyzet? Akkor is fizetni kell rá a kötelezőt, meg ezt azt! Amúgy meg már nem azért, de ha besértődsz egy válaszon, mert nem azt kapod, amit hallani/olvasni szeretnél, akkor tessék felmenni a hasznaltauto.hu-ra beutni egy árlimitet és nézelődni! Fogadjunk, ezt még nem próbáltad meg!
2014. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

"Robogóval nem lehet csajozni. Erdőben, murván nem kell jogsi."


Na nekem már itt végem volt. Felénk az erdőben nem sok csaj szokott csak úgy mászkálni, akiket még fel is lehet szedni. De felétek biztos hemzsegnek.


Ha nincs jogsid, akkor mi a fenének rendszámos autó, amit még át kell írni, kötni kell rá biztosítást, fizetni a teljesítmény adóját??? Ha a rendőr megfog, akkor már majdnem mindegy hogy van azon az autón rendszám vagy nincs, a szüleidet így is, úgy is megrángatják elég rendesen. Szerintem ez kimeríti a kiskorú gondatlan veszélyeztetésének fogalmát. Nem mellesleg a szüleid mit szólnának hozzá, ha beállítanál egy szakadt 100 ezres autóval, amire elköltötted minden pénzedet, amit ballagásra kaptál?

Hogy ne csak károgjak: Vegyél papírok nélküli Zsigulit vagy Kispolszkit. Bár elég nagy hülyeség ilyesmire kidobni egy csomó pénzt, mivel abból az autóból pár hét, esetleg hónap múlva már nem marad más, csak egy széthajtott lom, aminek nincs egyetlen ép alkatrésze sem.

2014. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

én nem fogom leírni huszadszorra amit már előttem is elmondtak, de azt megerősítem hogy ennyi pénzből egy motor jobb választás lenne.


ha nagyon ragaszkodsz a kocsihoz akkor válogass tessék :

[link]

2014. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!