Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy kocsinak évi kb 15....

Ha egy kocsinak évi kb 15. 000-20. 000 km a futásteljesítménye, akkor egy robogónak mennyi?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!

2014. jún. 16. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam 2 év alatt került bele összesen 800km, de nem ez az átlag... :D


igazából felesleges átlagot számolni, mert vannak a hétvégi hobbi gurulásra tartott motorok, meg vannak a futárgépek, és kevés a köztes... a kettő futásteljesítménye között akkora szakadék van, hogy felesleges átlagot számolni, meg egyébként is, egy fúró kell hozzá, és oda tekerik az órát ahova akarják, vagy egyszerűen lekötik a spirált, és beleraknak 40 ezret km óra nélkül, szóval abszolút jelentéktelen az óraállás...

2014. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondja. Nekem tavaly sikerült belerakjak 198 km-t :D Ha kifogsz egy ilyen marhát mint én akkor jó vételt csinálsz :D Viszont a szomszéd kölök és a haverjai 10 ezret biztos beleraknak évente. Amikor még a 80-as évekbe vettem egy Simsont abba 28.500 km-t raktam bele 2 év alatt és eladtam. Nagyon változó :)
2014. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva, naponta vagy 2 naponta használom a robogót ,évi kb 7ezer km
2014. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam egy elektromos robogóba az utóbbi 2 év alatt szaladt bele a kb. 3000 Km. Amikor vettem olyan formában fogalmazódott meg bennem is egy hasonló kérdés, hogy vajon használt benzinest vegyek, amiben van 15...20 ezer km, vagy inkább egy új elektromost? Vajon ez a futás sok vagy kevés egy ilyen robogóban? Igazából ma sem tudom erre a választ, viszont az elektromos mellett döntöttem. A fentiekből kiindulva, én akkor olyan 10-15 év alatt tekerek majd bele annyi km-t. Nem gondolom, hogy agyon lenne így használva, de egyébként amikor csak tudom a robit használom kocsi helyett, mert hát ez úm. "ingyen gurul", mivel napelemmel töltöm. Eddig még nem bántam meg a döntésemet. Meglátjuk hosszabb távon hogy bírja majd az akksija...
2023. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!