Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri venni egy...

Szerintetek megéri venni egy Golf 1-t?

Figyelt kérdés
Akarok venni egyett és azt renbe akarom hozni, megcsinálni. szerintetek megéri?! Lécci indokoljatok is!

2014. jún. 18. 20:02
 1/8 anonim válasza:
Szia, nekem van 2 is :D most vettem 5 hónapja egy 6 osat, meg most fogom csinálni/csináltatni a 2 est. Egyszerűen imádom mind a kettőt, szóval igen MEGÉRI!!:D 21F
2014. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerinted kb mennyibe lenne a kocsi megcsinálása? ( fényezés, felni, felfüggesztés, belseje ha nem eredeti akkor visszaállítani azt eredeti formályába, meg a motor ha van valami vele)
2014. jún. 18. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Van akinek megéri inkább ez a pontos kifejezés. Alapesetben sokkal olcsóbb egy fiatalabb alapból jó állapotút venni mint egy 20 éves kocsit, de ha valakinek ez a vágya akkor éertelemszerűen úgy se ezt a szempontot fogja nézni.


Árat meg lehetetlen mondani, ez állapottól függ.

2014. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké rendbe :D köszi a gyors válaszokat!
2014. jún. 18. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es Golf, az már 30 év felett van elvileg. Ha foglalkoztak vele, megérheti, de nagyon alaposan átnézném, meg jópár próbakört menni vele, mert rizikós lehet már. Nekem is öreg autóm van(28 éves) szívtam is vele eleget megvétel után, meg se akartam venni, úgy dobta hozzám az eladó, csak hogy vigyem már a francba.
2014. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem mai darab az igaz. Olyanokat is nézek amik elvileg megvannak kímélve ( de ki tudja hogy igaz e). Amugy is szerelővel mennék csak megnézni, mert ő azért jobban ért hozzá.
2014. jún. 18. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:

6 éve adtam el a Golf I gti-m, mert nem volt pénzem felújítani, pedig nagyon akartam.

Most lenne, de most időm nincs.

2014. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek melyiket kéne megvenni benzin vagy dizel? Benzinből 1.1-t nézegetek, dízelből pedig 1.6-t.
2014. jún. 19. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!