Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem gyorsul rendesen a...

Miért nem gyorsul rendesen a Suzuki Sepiám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez egy ZZ tipusú 50ccm autómata váltós 2T motor. Az a gond hogy 40km/h-ig nagyon lassan gyorsul utána meg nagyon jól, és van amikor gázt adok neki és lefullad ez miért lehet? Ja és a benzinszűrő hol van rajta?

2014. jún. 20. 10:29
 1/5 kata kata ***** válasza:
100%
A szűrőd a benzincsap végén a tankban található.
2014. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsul közben dadog is akkor valószínűleg nem kap folyamatosan üzemanyagot, ez esetben tisztítsd ki a karburátort, vagy vidd el szervizbe hogy tisztítsák ki, a szűrő pedig az üzemanyag tartály és a karburátor között van, érdemes bele újat venni mint tísztítgatni, ( 2-300 FT-os tétel )
2014. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy simán csak el lett állítva...
2014. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kitisztítottam a karburátort a tankot az olaj tartályt és raktam bele új olajat is, benzinszűrő az nem volt benne ezért tettem. Az megoldódott hogy leáll amikor meghúzom a gázt, de még 40-ig mindig nagyon lassan gyorsul. Lehet hogy a váltóba kell rugót cserélni?
2014. jún. 26. 18:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs volt benne benzinszűrő megtaláltam.
2014. jún. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!