Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne a legideális...

Melyik autó lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés

-Kézi váltós legyen

-Nem kell túl új, lehessen tuningolni

-Lehetőleg német legyn

-Dízel (!)

-Megbízható

-Ne legyen olyan böhöm nagy, lány vagyok és városban használnám főleg.


Az sem lenne hátrány, ha kicsit hasonlítani az Audi A szériára, mert azok a kedvenc autóim és lehet hogy olyat veszek, de ha vannak hasonlók, akkor azoknak is utánanéznék.


2014. jún. 20. 11:38
 1/7 anonim válasza:
Én szerintem egy Audi A150 nem is olyan 'böhöm nagy' hanem kifejezetten pici kézi váltós dízel de jobb az 1.2-es TDI és német. Bár mivel én nem szeretem az A meg a B fajtát úgy hogy nem tudom hogy milyenek de elég jó kis autók lehetnek szerintem
2014. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Golf 1.9 tdi. Megbízható, műszakilag ugyanaz mint az Audi.
2014. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kettegolf lesz akkor... esetleg hármas....
2014. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Dízel autót minek kell tuningolni?

Mennyi pénzed van rá, mert így beajánlhatok egy 1.5-ös dízel I-es Golfot is, vagy akár egy új 116d BMW-t is.

2014. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

XD Na igen. Nem kell nagy autó, de Audi... Golf meg felejtős, attól, hogy egy technika még kár őket hasonlítani, Audi nem a semmiért a premium részlege a VW-nek.

Kéne egy árkategória mondjuk.

2014. jún. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kérlek, meséld már el, hogy az audi mióta "böhöm nagy". Árkategóriát pedig oda írtam volna, ha fontos lenne. De nem az, így minden kategóriából várok tippeket.

A tuningot külsőre gondoltam.

2014. jún. 22. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék. mindenki azt hiszi majd gulfod, van pedig ódi...

2014. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!