Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs egy 2006-os...

Miért nincs egy 2006-os autóban elektromos ablakemelő? :D

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert a hagyományos kurblis megoldás olcsóbb, így az autót is olcsóbb volt elhozni a szalonból, meg sokan úgy vannak vele hogy egy még egy elektromos extra ami csak el fog romlani.


Ezek szerint neked meglepő lesz, de ma is van elég sok olyan új autó aminél nem széria, főleg hátul, de van olyan autó amin elöl is extra a villanyablak. Pl Daciánál nem meglepő, de Skodáknál, Opeleknél is van ilyen (meg még más autókban is9.

2014. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amiért nincs minden autóban klíma, állítható kormányoszlop, alufelni, metályfényezés stb. Mert ezek drágá(bba)k és extraként több pénzt lehessen értük elkérni.
2014. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon meglepő. Egy divatos autóról van szó,és ez a legkevesebb szerintem,hogy elöl elektromos legyen... annyira macerás tekergetni.
2014. jún. 22. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:
autó fajtája?
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez a mozdulatsor neked macerás, akkor inkább ne ülj volánhoz... Rengeteg extra van ami a legtöbb autóban nem szériafelszereltség, mégsem kérdezel rá. Klíma, fűtött bőrülés, navigáció, tempomat, AUX csatlakozó... Mert így drágább az autó és csak több meghibásodási lehetőség, és a nagyrésze nélkül is békésen lehet autózni évekig.
2014. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"autó fajtája?"


Biztos valami német, azoknál minden extra!

2014. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
LOL had tippeljek: VW, Skoda?
2014. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 egySanyi ***** válasza:
34%
Szerintem is macerás tekergetni. Főleg nyári kánikulában egyedül, klíma nélkül város országút váltakozva. Előre be se tudod állítani, mert városban szinte teljesen le kell, ha be vagy kötve akkor elérhetetlen menet közben a jobb oldali ablak tekerője.
2014. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én 21 éves mitsubishimben elől hátul elektromos ablak van.
2014. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, mert a japánoknál ezek alap felszereltségbe tartoznak, míg a németeknél fizetős minden...
2014. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!