Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lesz ez a 2T motorolaj...

Jó lesz ez a 2T motorolaj Simsonba? Castrol Power Racing 2T

Figyelt kérdés
JASO FD; ISO-L-EGD; API TC Ezeket tudja, azt mondták ez a legjobb :)

2014. jún. 23. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nemfeltétlen kell versenyolaj egy simsonba,de tetudod...:-)
2014. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ez a legjobb, legalábbis nekem ezt mondták :D
2014. jún. 23. 16:00
 3/10 petizacc ***** válasza:
Simson minden szarral elmegy gond nélkül, felesleges a legdrágább olajakat megvenni bele, de te tudod! :)
2014. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A legszarabb olajnak 1400Ft literje, egy jó minőségűnek meg kb. 2200Ft. Ezen nem kéne spórolni, ritkán kell venni, és nem lesz dzsuvás a kipufogó, lassabban kopik, nem melegszik annyira stb... Ha az olajon spórol az ember, akkor majd a felújításhoz szükséges cuccokra. Mondják h jó az Arol is, de régen ugye ólom is volt a benzinben, és nem ilyen silány minőségű volt.
2014. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
cuccokra költ*
2014. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez akkora hülyeség hogy a Simson mindennel elmegy, a modern 2T gépek is elmennek minden 2T olajjal mégse használják vele mert rossz a minősége. Érdemes megfizetni a jó minőségű olajat, én most próbálok először Castrol 2T-t és kíváncsi lennék a véleményekre ...
2014. jún. 24. 17:48
 7/10 petizacc ***** válasza:
Jó, ha neked ez hülyeség Én évekig Arol 2T-vel hajtottam a gyári állapotú 1976-os S50B-met érdekes módon soha semmi gondja nem volt, de biztos én vagyok az az egy a millióból. Felesleges megvenni bele a full szintetikus olajat mivel, amikor ezeket gyártották ilyenek még nem is léteztek ezért sima ásványi olajjal mentek mégis jó volt. Ennek akkor van értelme, ha valami pörgős épített tuning simsonod van. Egyértelmű, hogy nem érdemes olajon spórolni, de ha a gép nem követeli meg ezt a minőséget onnantól fogva az egész csak pénzkidobás, de ez a Te pénztárcád én csak jó tanácsot akartam adni. Az olaj természetesen kiváló, sőt ezeket már olyan motorokhoz adják, amik 13-15 ezret forognak éppen ezért felesleges egy olyan motorba önteni ami jó ha 6 ezret pörög.
2014. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] Érdemes elolvasni, én nem azt mondtam hogy senki ne használja Arol 2T-vel a motorját, mindenkinek szíve joga hogy mivel hajtja, csupán szeretném megőrizni a motorom állapotát, én is használtam Arol 2T amikor már a félig halott fűkaszában és még más motorban is, a fűkasza és a motor is megy még.. Ja és még most is van itthon tartalékba :)
2014. jún. 25. 20:53
 9/10 anonim válasza:
Persze hogy jó. A Simson az mindennel elmegy. Lehet hogyha olivaolajjal kevered a benyát úgy is elmegy. (Nehogy kipróbáld:)
2014. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az egész olaj hisztéria egy üzleti hókuszpókusz.

Elmondanám,ha van pár csepp olaj a benzinben,már nemfog beállni a motor..

Rengetegszer tankoltam simsonba 95-öst,nemvolt nálam olaj,és semmi baja nem lett az égvilágon.

Arol 2T-t használok 15 éve,kábé feleannyit teszek a benzinhez,mint az "előírt" mennyiség.

Hozzá sem kellett nyúlni még a Simsonomhoz,a félévenkénti kipu tisztításon kívül...

2014. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!