Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millió forintból mit vennétek?

5 millió forintból mit vennétek?

Figyelt kérdés
Vettem fel kölcsönt, 5 milliót, 72 hónap futamidőre. Ha vennék egy Suzuki GSX-R 1000-t vennék, és egy rosszabb autót, akkor nem tűnnék idiótának? Még ha nagyon muszáj, akkor egy 800.000.-Ft-ot hozzá tudok tenni spórolt pénzemből! Volkswagen Golf Plus, Volkswagen Golf 4, Volkswagen Golf 5, Volkswagen Passat B5, Volkswagen Passat B6, Volkswagen Jetta 2006-körüliek tetszenek, talán még az Opel Corsa D is belefér, meg talán egy 2014-es Suzuki Swift. Ezek közül melyiket érdemesebb megvenni? Motorból tetszik még a Suzuki GSR 750 is. Ha egy Suzuki GSR 750-et vennék újonnan, akkor beleférne egy zsír új Suzuki Swift is. Szerintetek? Megéri? 24/F A-s jogsim és B-m is van!
2014. máj. 3. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Lakást.
2014. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Humoros vagy fiam, humoros! A kérdésre válaszolj!
2014. máj. 3. 21:51
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha nem tudod megforgatni a pénzt sehogysem, illetve befektetni valahova, akkor én mindenképp új dolgot vennék kizárólag így kölcsönből. Nem valami pénztemető zsákbamacska szar lutri használt fost.


Viszont nem is új suzuki swiftet xDDDDD


Ezeknek a nagymotoroknak csomó pénzbe kerül a fenntartása. Fogyasztás, szerviz.


Én így ennyiből és ebből a pénzből vennék egy teljesen jó könnyen fenntartható és praktikus, sok célra használható autót. Mégpedig mondjuk Fiat Freemont-ot.

2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

jól eladósítottad magad!

csak ki is tudd fizetni!

mert ált azzal van a legnagyobb probléma.

sok sikert hozzá!

2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Hát fiam, te vagy marhára humoros, ha csak azért veszel fel ennyi kölcsönt, hogy azt autókra költsd! :D :P

Csak gratulálni tudok neked!!!

2014. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
vegyél használtan 1.5-2m 1000-res rakétát 2-2.5m meg egy 140-150le 1.9-2l dízel kocsit astra,octávia,jetta/golf,
2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem tűnnél idiótának, ugyanis akinek ilyen komolyabb motorja van, az nem munkába jár vele, ráadásul nem is napi használatban van, ahhoz azért havi 300e fizetés kéne, hogy tudd győzni gumival benzinnel.


Azt leszögezhetjük hogy megvenni könnyű valamit, viszont megtartani nem mindig sikerül.


Amennyiben a fizetésedhez igazodva fogod használni a két gépet, nem lehetnek nagy gondok, egy régi de jó állapotú kocsi fenntartása nem olyan egetverő, napi használattal kitapasztalhatod hogy fog-e jutni a fizetésedből, még a sportgép költségeire, gondolok itt arra hogy hétvégén mész vele ide-oda, na meg a kötelező befizetni valóik.


Kérdésedre válaszolva, 5millióból már hayabusa-t vennék, mert nem kell annyira forgatni mint a kisebbik példányát, ahhoz hogy menjen, ergo olyan mintha egy közepes állapotú gépkocsival közlekednék, aminek 2 kereke van

21F

2014. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy mennyit kell összesen visszafizetni? Mennyi a kamat?


Mert ha veszel egy használt autót, marha jó lesz ha majd ebből a kölcsönből csomót rá kell költeni, mert jönnek elő a hibái. Úgyhogy én használt autót a büdös életbe nem vennék, mert csak szívás. Kölcsönből főleg nem! Motorod meg én nem vagyok, utálom őket mint a szart, mert szerintem rohadt veszélyesek, már ebben az évben is csomó motoros meghalt az idétlen szenvedélye miatt. Nagyon sajnálom őket, ha autósok lettek volna, még ma is élnének. Meg motort nem mindig lehet használni. Legtöbbször pont, hogy nem. Most is pl. jó szeszélyes az időjárás. Esik az eső, szél fúj, meg minden. Kinek van kedve ilyenkor motorozni. Az autó a legjobb. Mégpedig jó kis praktikus terepjáró féleség. Ezért mondtam a Fiat Freemontot. Nekem ennyi pénz most rendelkezésemre állna, azonnal vennék egyet.

2014. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy autó/motor kizárólag veszít az értékéből, elég kihoznod a szalonból, 20%-ot buktál eleve. Szóval nem egy jó befektetés. Pláne nem kettő. Motort nem vennék kölcsönből, 3 nagymotorom volt, úgy vitték a pénzt, hogy nem volt időm felfogni sem. Első motornak meg gsx-r 1000? Szóval, na. Vegyél egy autót, ami nem szervizigényes, keveset fogyaszt, és kiszolgál minden élethelyzetben. Passat-om volt, strapabíró, jó autó, csak itthon drága a szerviz. Ja, és imádkozz, hogy ne verjenek át! 35/N
2014. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, miért nem csak az után vetted fel a kölcsönt, miután eldöntötted mit akarsz venni?
2014. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!