Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 köbcentis kétütemű gyakorol...

50 köbcentis kétütemű gyakorolni - melyiket?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsim van pillanatnyilag, és szeretnék venni egy motort amit ezzel vezethetek. Szükségem van egy olcsó közlekedési eszközre és szeretném kicsit gyakorolni a motorozást, később nagymotorra is meg akarom szerezni a jogsit.

Mindenképpen váltós cucc kéne, és olyan amivel tudom tartani a forgalommal a lépést, tehát a robogók kiesnek :)

Valami enduró gépre gondoltam, 100-150 ezer forint környékén. Ha lehet ne essen szét alattam ötpercenként, de csodára nem számítok ennyiért.


Ötletek?


2014. jún. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
DT 50, Simson
2014. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simsont vegyél.
2014. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Yamaha DT 50, Derbi Senda, Rieju RR 50, Aprilia RX 50, Honda MTX 50, Suzuki TS 50
2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
120.000 Ft-ért hirdetett 99-es Aprilia Rx-et 110.000-ért hoztam el. Ilyen erős 50-essel meg nem talalkoztam , gps-el bemerve 120-at ment alattam. Úgy kb meg 20.000-et kellett rakoltenem , de tökéletes lett a motor. Indexeket (6500) , muszerfalat km órával.es fordulatszammerovel (7000) , tukroket (1600) kellett rá venni. Most szakadt el a gazbowdenem , azt kell szereznem hozza, (bár nem tudom h honnan + mennyiért) + egy festes ráfér, ennyi, én csak.ajanlani tudom , imadom:)
2014. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!