Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót szeretnénk...

Használt autót szeretnénk venni, milyen szempontokat vegyünk figyelembe?

Figyelt kérdés
Fiatal pár vagyunk, elsősorban nem mindennapi használatra szánjuk, de a barátom munkájából adódóan még az is elképzelhető... Fontos, hogy alacsony fenntartású legyen (már amennyire ez lehetséges), illetve hosszabb távon kiszolgáljon. Minden járulékos költséggel együtt (valaki leírni ezeket amúgy pontosan, hogy mikre kell számítani?) kb. 800 ezret szánnánk az egészre. Szerintetek megoldható?
2014. jún. 26. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Abból simán. Én 300 ezerből kijöttem autóval, átírtatással, stb-vel együtt.

Általában a Suzukit szokták ajánlani, mert ott kicsi a motort (keveset eszik, átírtáskor is olcsóbb), könnyen és olcsón lehet hozzá alakatrészeket beszerezni.


Ide beírsz pár adatot:


[link]


és máris kapsz egy képet.


Ugye ezen felül van a biztosítás ami megint sok mindentől függ, és a súlyadó.

2014. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szempontok, ami alapján érdemes választani:

- ketten vagy néha többen is utaznátok (hátsó lábtér miatt)

- csomagtérből mekkora kell

- városban vagy inkább országúton

- mennyit mentek kb egy évben

Ezek alapján lehet belőni a motort és a karosszériát hogy miylen lenne nektek ideális.

2014. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mazda, citroen--- ezeben még nem csalódtam. én fontosnak tartanám, hogy 10 évnél fiatalabb legyen az autó. ha 10 éves elmúlt, akkor már lehet számítani arra, hogy tönkremegy benne ez-az.
2015. febr. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!