Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway vagy Motowell? Melyik...

Keeway vagy Motowell? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Kinéztem Motowellből a Crogen City-t, és a Magnet Sport-ot, illetve Keeway-ből az F-act-ot és az RY6-ot. Melyiket választanátok? Melyik éri meg legjobban az árát?

2014. jún. 27. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
használt Honda, Yamaha, Malaguti, Aprilia, Gilera..
2014. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez a bevett válasz erre a kérdésre. DE én a Motowell és Keeway típusaira vagyok kíváncsi.
2014. jún. 27. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

"Keeway vagy Motowell?"

Egyik se.


"Melyik a jobb választás?"

Egyik rosszabb, mint a másik.


"Melyiket választanátok?"

Egyiket se.


"Melyik éri meg legjobban az árát?"

Mind kettő megéri az árát az első nagy szervizig (3000km), utána rámegy a gatyád.

2014. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a két válaszolóval! Tapasztalatból mondom. Az elsö motorom Keeway volt, szívböl nem ajánlom, de komolyan! A következö egy 125-ös Honda (CBF), azt meg szívböl ajánlom :) Ha 10-es skálán kéne osztányoznom a kategóriájukhoz mérten, akkor a Keeway 2-es, míg a Honda 9-es! Nem igazán volt gyenge pontja a kicsikének, a szívemhez nött. A Keeway meg szétesett alattam -_- A Motowell hasonló színvonal lehet, tényleg nem ajánlom egyiket sem!!! Ja, és a Keeway újon került hozzám, és nagyon nagyon csalódtam benne (azon kívül, hogy dizájnos, nincs pozitívuma), míg a Hondát használtan vettem át, és nagyon kellemes emlékek füznek hozzá. Nem lehet nem szeretni!
2014. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
keewayt ajánlom de a motowellt inkább nem. nekem egy első generációs keeway focusom van mostanában érem el vele a 30ezer km-et de eredeti henger van rajta. napi 70km-t megyek vele a hét 5napján. nagyon olcsóak az alkatrészek és nem kellett semmi extrát venni hozzá. olyanok voltak hogy fesz szabályzó , vill.ellenállás stb. apróságok. a legkisebb mért fogyasztásom 2,2liter volt de átlagban 3al járok
2014. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: 50-es gépekről volt szó.


5. válaszoló: a Motowell-el mi a gond?

2014. jún. 28. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. 50-es Keewayom volt! A Hondát csak viszonyításként említettem meg, hogy míg az nagyon a szívemhez nött, addig az 50-est nem tudtam megkedvelni. Nem vagyok hülye, nem a motoreröt hasonlítottam össze, hanem azt próbáltam kb megsaccolni, hogy a maga kategóriájukban mennyire jó/nem jó motorok. -_-
2014. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tökmindeggy meiket veszed meg mert mindkettő eggy rakat szar.
2015. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!