Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha szeretnék egy pickup...

Ha szeretnék egy pickup terepjárót, de nem valami túl drágát, viszont azért ne legyen valami régi, elavult típus se, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sokszor járnék nehezebb utakon is, máskor aszfalton, és szállítani is kellene olykor néhány dolgot, ezért gondoltam erre a típusú járműre. Viszont sokfélét láttam már, toyotát, nissan-t, ford-ot, stb. és nem tudom, melyikre gondoljak

ha van más ötletetek, az is jöhetne



2014. jún. 27. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitsubishi L200, vagy Toyota Hilux.
2014. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy nálad mi számít nem túl drágának és nem túl elavultnak.

Nekem egy Nissan Terrano ugrott be.

2014. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Opel Frontera
2014. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lényegében minden ilyen pick-up elavult. De ezeknél ez nem számít. Egyébként jó még a Mazda B2500 is, nem túl erős a motorja, de agyonüthetetlen.
2014. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az , hogy elavult? Miben elavult? Ne a személykocsikhoz hasonlítsd őket, a magyar szokással ellentétben nem villogásra, meg városban járkálásra valóak.
2014. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mitsubishi L200, toyota hilux, nissan navarra, mazda b2500, esetleg ford ranger, ezekből mind van új, illetve a mazdnál az újat bt50-nek hívják, van régebbi, és mégrégebbi...
2014. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mitsubishi L200.
2014. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek, olyanra gondoltam, ami annyira még nem régi, de igazatok van mert végül is azok is megfelelnének teljesen
2014. jún. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!