Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 98-as peugeot partnero...

Van egy 98-as peugeot partnerom 1.9 D szívó, Teljesen elment az alapjáratom és nem tudom mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
Ahogy kinyomom a kuplungot és nincs gáz nyek, megáll a motor. Mind a 4 hengerem szépen jár. Az EGR-t szétszedtem kitisztítottam alig volt benne valami. Szívósort szintén. Semmi. Az adagolónál ahogy jön az üzemanyag elég levegős nem tudom lehet e gond. Már tényleg nem tudom, valami ötlet?

2014. jún. 29. 21:14
 1/3 kata kata ***** válasza:

"Az adagolónál ahogy jön az üzemanyag elég levegős"

Légtelenítsd le az alacsony nyomású részt rendesen,és derítsd ki hol jut levegő a rendszerbe.

2014. jún. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze az lesz a következő de nem vagyok benne biztos hogy ez megoldja a problémát. Egy két vagy három :) légbuboréktól csak nem kéne leállnia a motornak ?!
2014. jún. 30. 06:18
 3/3 kata kata ***** válasza:
Most akkor elég levegős, vagy 2-3 buborék?!Nem mindegy.Az alapjáratért egy mechanikus állítócsavar felel vagy egy elektromos szerkezet.Ha elektromos van fent az rossz vagy nem érintkezik..Ha mechanikus akkor állítsál a csavaron.
2014. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!