Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti hogy viselitek...

Motorosok! Ti hogy viselitek a bőrruhát magatokon 30 fokban?

Figyelt kérdés

Én utálok bőr nélkül motorozni, de amúgy sem bírom a meleget mindig ver a víz pláne ha belepréselem magam a ruhámba. Így nyáron kénytelen vagyok utcai ruhába menni. De sokakat látok bőrbe, hogy bírják/bírjátok?

24/L


2014. jún. 30. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bőr, mert a cordurát praktikusabbnak tartom és olcsóbb is volt. Ez alá be lehet öltözni hidegebb időben is.


Full fekete, de ki lehet bírni, csak ne kelljen megállni. Ajánlott a nagyobb városokat kerülni :)


Milyen motorod van?

2014. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén cordura ruhám van. És szintén fekete. Menet közben még 30°C felett sincs benne melegem (persze minden szellőző nyitva, alatta csak póló és alsógatya) lassú tempónál sem.

Viszont 1-2 perc állás benne a napon már elég kellemetlen.


(bár mikor a jogsit csináltam volt hogy 30°C-ba kabátba szálltam fel a buszra, itthon leraktam előtte a jó hűvös garázsba és egy darabig jól tartotta a hideget is :))

2014. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs saját motorom még. :( Utas vagyok, gsxr 600 amugy.


Neked milyen motorod van?

2014. jún. 30. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ha kánikula van nem veszem fel a bőr cuccot,mert én is utálok belerohadni. Helyette térdvédő+farmer+dzseki! GSXR 600-on milyen utasnak lenni? Csak kíváncsiságból kérdezem! GSXF 750-em van most,de egy gixeren utasnak lenni hát.....nem lehet túl kényelmes! :)
2014. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nekem SV 650N van.
2014. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú az maga lehet a kényelem szigete! :)
2014. júl. 1. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Felveszem simán. Mindig bőrcuccban motorozom. Városban nem nagyon szoktam motorozni, ha nincs araszolás a bőrruha nem kényelmetlen nekem. Tény, hogy oda kell figyelni a folyadékfogyasztásra. Nem is érezném magam jól a motoron a bőrgúnyám nélkül.
2014. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Le a kalappal! Én is utálom ha nincs rajtam a ruha, de nem tudom elviselni, hogy szakad a víz rólam alatta. És én sem városi motorozásról beszélek természetesen.
2014. júl. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!