Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok, pontosabban a...

A motorosok, pontosabban a chopperesek rasszisták?

Figyelt kérdés
Csak mivel egyik legfőbb jelképük a vaskereszt, meg mindig hazafias zászlók, meg ilyesmik vannak rajtuk? De én még egy kimondottan rasszista chopperessel sem találkoztam.

#motor #Chopper #Bobber #rasszízmus #bobberes #bobberesek
2014. ápr. 23. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kb annyira igaz mint hogy minden kopasz náci. Vannak közöttük, de a nagyrészükről nem mondható el, nem azért van chopperük mert rasszisták hanem mert élvezik.
2014. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,én enduros és sportmotoros vagyok de utálom a cigányokat
2014. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig beszélgettem volt közöttük ügyvéd, rendőrkapitány, vállalkozó, tehát kimért emberek voltak, csak épp a lóvéjukat ily módon verik el hétvégente mert telik nekik rá.
2014. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mind az. Amúgy te rettegsz a choppertől meg a vaskereszttől? Ez a 10. ilyen kérdés a héten.
2014. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak rockerek.
2014. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de nem is értem miért mindig a fehér emberre momdják hogy rasszista.Szinesbőrű,cigány nem lehet rasszista??Mert szerintem sokkal több rassista cigó van mint fehér.
2014. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Én még choppert is ritkán látok. Sima cruisereseket ismerek, de a cruisernek még a vaskereszthez és a hazafias zászlókhoz sincs sok köze. Az enyémen is csak bőrlötyögő volt a kormányon, nem tudja valaki, minek az? Mindenesetre leszedtem róla :)


Az efféle asszociációk alapvetően hibásak, bár egyes esetekben lehet korreláció, de általánosítani azért elég helytelen. Engem egyszer rockernek néztek csak azért, mert acélbetétes bakancsom volt, pedig annak a 2 dolognak sincs köze egymáshoz. A motorosok körében sincs értelme az ilyesminek, csak mert látsz egy (nem túl egyéni) motort, fogalmad sem lehet róla, milyen a tulaj.

2014. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!