Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért érdemes BMW M3...

Mennyiért érdemes BMW M3 e46-ot venni? Mennyi az éves fenntartása?

Figyelt kérdés
Egyik nagy álmom egy ilyen kocsi, ha minden jól megy akkor 4 év múlva kezdek el dolgozni, az autót nem is most akarom, majd akkor, csupán szeretnék tájékozódni ez ügyben. Ha minden jól megy első és egyben utolsó autó lenne. (persze munkába állás után is valószínűleg 2 év kell legalább, hogy tudjak venni egyet)

2014. júl. 2. 13:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
M-es BMW fenntartása és vételára mindig legalább a duplája a kortársai közül való "mezei" daraboknak. Szerintem inkább egy 330i-t vegyél, az is van olyan jó mint az M3, csak kicsit gyengébb és nincs benne sperr difi(utólag beépíthető), a fékek valóban nem versenyfékek, de utcára teljesen felesleges M3-as, hidd el, a 330i is bőven elég utcán "vadulni", és jóval olcsóbb + kevesebbet is eszik...
2014. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Mindenképpen BMW-t veszek, maximum nem m3-at. Egyébként szerintem az lesz, hogy veszek egy olcsóbb első kocsit mondjuk egy 316i, vagy 318ti-t és ha majd úgy állok anyagilag akkor veszek egy m3-at. Nem hajt se török, se tatár. Azzal a kocsival legalább meglesz a tapasztalat és nem az m3-at töröm össze (összetörés alatt most ilyen apróbb bakikat értek).
2014. júl. 2. 17:24
 23/42 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen csakis BMW-t fogsz venni. Igaz, hogy addigra a Tesla lesz az élen, de kit érdekel...
2014. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
41%

Még egy "boyracer" jelölt, aki talán kiírt egy családot a jövőben mert utcán vadulni menő...

Vadulni a versenypályán kell!! Semmi keresnivalója a forgalomban annak aki már most ilyen felelőtlen, mikor még csak bele sem ült semmibe!

37 F

2014. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Nem érdekel mi van az élen, engem nem érdekel mi a "menő", azt veszem ami nekem tetszik, amivel szerintem semmi probléma.

Alapból nem akarok családot, mert ez az egyetlen esély arra, hogy olyan dolgaim legyenek, amiket szeretnék. Kinek mi a fontos...

Továbbá nem akarok száguldozni, azért szeretném ezt a kocsit, mert iszonyatosan tetszik pont, mint mondtam régi álmom egy olyan kocsi.

Felelőtlen pedig nem vagyok, mert évek fognak eltelni addig, amíg ebből a beszélgetésből valóság lesz, ha ennyivel előre tervezek, hogy lehetek felelőtlen?

2014. júl. 2. 20:20
 26/42 A kérdező kommentje:

ma 17:15

Most olvastam a tiedet, jó ötlet. :)

2014. júl. 2. 20:25
 27/42 anonim ***** válasza:

Ember tervez, körfogalomban jobb pedál telitalp... az érzés felülírja a terveket :D


Ha ez za álmod, de nem akarsz száguldani, akkor jó lehet egy teljes M Packetes 3xx Ci-is. Pl, hogy írták a 330. Az azért némileg barátibb, egy 325Ci meg már egész felhasználóbarát költségvonzattal rendelkezik.

2014. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Csak a kinézete az valami mesés. Ha van ami ugyanígy néz ki és barátibb a fenntartása, írjátok nyugodtan, nagyon megköszönném.

Nem vagyok az a száguldozós típus, egyébként se tenne jót az a sok büntetés jogász létemre. :)

2014. júl. 2. 22:29
 29/42 A kérdező kommentje:
A 330 cd-ről mi a véleményetek, csak mert úgy nézem az a leggyakoribb. Szép és nagyon jó az ára.
2014. júl. 2. 22:32
 30/42 anonim ***** válasza:
Havi 300 nettóból egy M3-at nem nagyon lehet normálisan fenntartani. 316i 318i lépcsőt viszont hagyd ki. 325i, 328i, 330i, ezekben gondolkozz inkább. Sajnos mire pénzed lesz rá, nem sok vállalható darab lesz belőlük, már most is nagyon ritka a szép.
2014. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!