Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért érdemes BMW M3...

Mennyiért érdemes BMW M3 e46-ot venni? Mennyi az éves fenntartása?

Figyelt kérdés
Egyik nagy álmom egy ilyen kocsi, ha minden jól megy akkor 4 év múlva kezdek el dolgozni, az autót nem is most akarom, majd akkor, csupán szeretnék tájékozódni ez ügyben. Ha minden jól megy első és egyben utolsó autó lenne. (persze munkába állás után is valószínűleg 2 év kell legalább, hogy tudjak venni egyet)

2014. júl. 2. 13:34
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, meglátjuk, sok idő telik még el addig.

Egyébként nem tudtok ajánlani valamilyen webhelyet ahol jobban bele tudnék mélyedni a tárgyalt témába, esetleg könyvet?

Illetve a 330cd és ci-ről mik a vélemények, tapasztalatok?

2014. júl. 3. 13:59
 32/42 anonim ***** válasza:
33%
dízel... tonnányi drága alkatrésszel amiket cserélgethetsz már most, nemhogy 5 év múlva... cserébe 9-11 liter helyett 7-8-at eszik, és fincsi duruzsolás helyett kerepel, ahogy a többi dízel...
2014. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
51%
330ci böven jo a 231 loerejével és az adóse vészes rá haver eljárkál 9 litykoval ha kenegeti akkor 11-13 nem gyilkos..és a fenttartása se...csak automata, és elputtyant a váltó...a bmw automata válto pedig kényes egy dolog nagyon oda kell figyelni rá:)
2014. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Jó a dizel, de ez a 3000-res BMW nem a legjobb...

Ha már M3-mat akartál, ne dizelnél köss ki.

Legalább egy 330-at vegyél, benzinest, annak már szép a hangja, erős, és strapabiró is.

2014. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

#34

már most elindult a 316d felé... :D

2014. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Eredetileg a 316-ot terveztem első autónak, de sajnos most egyetem mellet nem telik kocsira, de egyetem után viszont valami komolyabb kéne :)

A tanácsaitokat természetesen megfogadom.

2014. júl. 4. 00:04
 37/42 anonim ***** válasza:
na na, azért egy 335d is elég kemény, olyat tol, hogy csak na...
2014. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Nézegettem én is a tárgyalt szériát, de végül több okból se vennék ilyet!

1. Kevés kivételtől eltekintve(mert azért van ilyen) a BMW-s egy igen ritka állatfaj és nem pont a jó értelemben gondolom ezt, a stílusukról nem is beszélve, 5 BMW-s ismerősből 4 ilyen a maradék 1 pedig rokonom szóval lehet csak velem normális :)


2. Költeni nem nagyon szeretnek ezekre, hajtani viszont annál inkább!


3. Fenntartása nem áll arányban az értékével, szóval nekem nem nyújtja azt ennyi pénzért mint amit várnék( szóval ennyiért vagy jóval olcsóbban is vannak hasonlóan jók, nyilván nem a presztízsről beszélek)


Ha csajozni, Vagizni-frenkizni kell arra jó, de helyetted nem fogja lekönyörögni a bugyit egyik csajról se, szóval azért ne legyenek nagy elvárások, ez csak Nedvesít! :)


Szerintem addig a 4 évig vegyél valami kisebbet, ne egyből izomautóval kezdj, mondjuk ne is 60 LE autót vegyél, valami 100-150Le körülit!


De a végére...

ha rám hallgatsz:


Azt veszel, amilyet szeretnél, amire nem sajnálod a pénzt!

2015. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Na? :D van már valami?
2018. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Atya Isten, mikre emlékszel! Van autóm már, de nem vettem, hanem kaptam. Nagyapám kiöregedett a vezetésből ezért nekem adta az autóját, egy fekete sok extrával felszerelt Renault Megane II. Berline-t. Ugyan nem BMW, de első autónak tökéletes, mellesleg nem is csúnya dara. :)
2018. márc. 19. 00:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!