Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én magánterületemen motoroz...

Ha én magánterületemen motorozok és az el van zárva a közúttól sorompóval de a sorompó éppen nem volt bezárva akkor a rendőr büntethet-e ha nincs jogsi és biztosítás?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
azért nem, de a magánterületen(ha nem a tiéd) tartózkodásért rá is cseszhetsz...
2014. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A terület az saját csak hogy nyitva volt a sorompó azt mondta a rendőr hogy nincs elzárva a közúttól.
2014. júl. 2. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendőrnek volt igaza.

Mifelénk is sok helyen van sorompó az erdei utakon. De, mivel nyitva vannak, az jár arra aki akar.

Tehát közforgalomtól nem elzárt.


Rendőr egyébkét csak figyelmezettet? Vagy lett valami következménye?

Legközelebb figyeljetek rá hogy zárva legyen.

2014. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zárd be a sorompót...
2014. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előtte kb 1 órával jött ki onnan a traktor és mentem bezárni hogy ne járjon ott más de a rendőr már bent volt. Indult eljárás.
2014. júl. 3. 00:36
 6/7 A kérdező kommentje:
De itt nem volt semmillyen út ez csak egy legelőterületen történt. Ennek még a végében sincsen magánút sem. Egy erdősáv veszi körül és az van megszakítva egy néhány méteren és ott van a sorompó is.
2014. júl. 3. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
ehez van eszük, büntetni mindenkit orrba szájba, ha meg bűnözőket kell elkapni akkor meg be vannak szarva
2014. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!