Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed erről? Ugye...

Zsebvirág kérdése:

Mi a véleményed erről? Ugye mostantól Te is tartasz féktávot?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon idegesít az, hogy lakott területen belül 50-nel sőt néha ez miatt 55-el megyek és szinte a lökhárító a mögöttem lévő kocsiról majdnem érinti az enyémet...



2014. júl. 3. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem autópályán is ha 140-nel előzök egy kocsisort, valami barom mindig beáll mögém úgy hogy a lökhárítók között nincs 40-50cm(!)-nél több. Ha ilyenkor valami miatt fékeznem kell, akkor mi van?
2014. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ha más elé bevágsz vagy nem mész ki a külsőbe amikor tehetnédd egy elengedés erejéig, persze hogy rádmászik.


Tegnap én is bemásztam egy Audis seggébe, 200nál kimászott elém 110-zel. Az ilyen használja a tükröket?

2014. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A félrekalibrált óráról: bármelyik szervizben megkérdezheted, gyárilag 6-8km-t késik az óra. Ez könnyen tetten is érhető a sebességmérő pontokon. Én magam nem is találkoztam még pontos órával, igaz, én még csak 37 éve vezetek.
2014. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam bevágni senki elé. De ahhoz hogy befurakodjak egy 90-nel cammogó kamion és kocsisorba, talán fékeznem kéne valahogy. Ami nem túl egyszerű, ha valaki a kipufogómat hőmérőzi. És akkor meg az lenne a baj, hogy mért fékezek.

Csak azért pedig nem fogok igen komoly balesetveszélyes helyzetet előidézni, mert másnak kevés a 140, mikor egyébként is 130 lenne a megengedett.

2014. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!