Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW-sek és Hondások miért...

A VW-sek és Hondások miért rivalizálnak, szidják és bizonygatják egymásnak folyamatosan, hogy az ő autójuk a jobb?

Figyelt kérdés
Ha annyira elégedettek a kocsikkal, akkor miért nem használják örömmel? BMW-s, Alfás ismerőseim pont lesz#rják, hogy ki mivel jár, meg másnak a véleményét. Egyszerűen élvezik az autójukat.
2014. júl. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vw Polo-m van, még egy Honda tulajjal se volt problémám a 6 év alatt. Honnan veszed ezt a rivalizálást?

Persze gyökerek mindig vannak, de ez nem attól függ, hogy milyen embléma van a kocsi orrán.

2014. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kettegolf (esetleg 3as) VS békaivik harcra gondol a kérdező. körülbelül erre korlátozódik a VW Honda harc. De ezen csoportoknak ennyi esze is van....
2014. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Buta emberek párbaja amin személy szerint jókat szoktam röhögni. Kedvencem amikor a VTEC-et hasonlítják a TDI-hez. A maga műfajában mindkettő egy jó konstrukció, és egyszerűen nem értem miért van szükség egymás oltogatására ahelyett, hogy az autós közösség összetartana. Nálam minden autógyártótól van egy favorit, amit szívesen vezetnék, és amit elismerek technikailag.
2014. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovacsgabor1 ***** válasza:
Én jobban hajlom a pörgős, és japán autók felé, viszont ezt a hülye rivalizálást én sem értem. Attól hogy nekem Japán autóm van, nem nézem le a VW-ket. Mind a kettő jó a saját műfajában. Milyen alapon hasonlítanak egy VTEC-et egy TDi-hez? A dízelben nyomaték, a VTEC-ben fordulat van. Ennyi. Van aki a nyomatékot, és van aki a fordulatot szereti jobban, én személy szerint az utóbbit szeretem, de attól nem alacsonyodom le azok szintjére, akik rivalizálnak. Szarják le egymást.
2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általában a hondások kezdik. Mert nekik nem tellik másra, és irigyek a másik kocsijára. Persze nem mind, és akiket ez nem érdekel, azok már felnőttek. De vannak még akik agyilag nem jutottak el odáig, hogy felfogják, hogy ez nem márka kérdés.
2016. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!