Megoldható lenne?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ha adott egy Polski Fiat 126 és szeretném átépíteni egy picit, konkrétan motor (VW Golf), futómű csere/újítás várna rá, akkor, ha le szeretném papíroztatni és forgalomba helyeztetni, akkor a műszakinál mennyit számít, hogy nem a gyári motor van benne?

2013. aug. 9. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat. Nem fog menni. Hivj fel egy vizsgabazist a reszletekert.
2013. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Így soha nem fogod tudni forgalomba helyeztetni. Arról nem is beszélve, hogy egy kis polskit értelmetlen is így átépíteni.
2013. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor semmilyen motort ne is próbáljak beleerőszakolni? Csak mert nekem ez a 25 le a mai tempómhoz kevéske, viszont a kocsi nagyon a szívemhez nőtt, ezért tovább adni sem akarom.
2013. aug. 9. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Valóban nem fog menni, mert amagyar műszakisok már csak ilyen szemetek, sok mindenbe belekötnek! A fényezés (pl. extrém szín), a kerekek, és a beltér eltérhetnek a gyáritól, de minden másba belekötnek!

Egyébként szerintem fizikailag se menne a dolog, a motor külső méretei miatt talán bele se férne!

2013. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beleférne a motor, azzal nincs probléma, de akkor semmiféle motort ne próbáljak belerakni, mert úgyse engedik át?
2013. aug. 12. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a jogi részleteket, de Fiat Panda háromhengeres motorját szokták bele rakni, ha egy kis plusz "teljesítményre" vágysz :)
2013. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok! Sportkipufogóval és sportlégszűrővel próbálkozhatsz, abból nem szokott gond lenni, és típustól függően azok is biztosítanak néhány plusz "pacit"! Légszűrőből próbáld meg a Green márkát, az a legjobb: a kúpos kialakítás miatt légszűrőhöz mérten rekord 8-10 % teljesítménynövekedést érhetsz el!

Ja, és a gyertya is simán mehet! Azokkal is 4-8 % plusz simán lesz. Kipufogóból ilyen kicsi motornál 3-5 % pluszra számíthatsz!

2013. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2013. aug. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!