Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Babettákról?...

Mit gondoltok a Babettákról? Érdemes lehet egyet beszerezni 5-10km-es utak megtételére?

Figyelt kérdés

Mennyivel bírnak ezek menni? Mennyit esznek?

Még nem volt soha motorom, B-s jogsim van csak, és kéne valami olcsóbb közlekedési eszköz. Először Simson-t akartam, de 60-70 ezreket én nem adok ki egy 30-40 éves segédmotorért. Ahogy néztem, Babetta-t már 15-20 ezerért is kapni.

Amit még néztem, az egy Sachs Optima nevezetű, a Babetta-kra nagyon hasonlító motor.



2014. júl. 6. 11:24
 1/4 tommy X8Rs válasza:
Hello szerintem èrdemes venni mert olcsó igènytelen ès ha 5-10 km re mèsz vele arra tökèletes.kb 45km/h is bir menni ès 2-3 litert ehet.olcso az alkatrèsz is! Szèp tempoval elvisz bárhova;)
2014. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvisz az mindenhova csak erő nincs benne.

Vegyél inkább Simsont a Swalbe és a Star nem kerül olyan sokba.

2014. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
inkább vegyél egy olcsó régi japán robogót azok mennek 60 al és nem hullanak szét.egy babettát sokat kell szerelni és jó esetben is megy max 45 öt
2014. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem volt annó mikor 14 éves kissrác voltam :D

Ha elhiszed, ha nem, kopp gázon 1.6 Litert evett meg 100-on .


10x elmentem egy 10 km-es túrára, és 1,6 litert tudtam ráönteni a tankra.

Ha jól megcsinálod a blokkját, tényleg igénytelen a motor.

2014. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!