Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem működik az öninditó. Mi...

Nem működik az öninditó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elmondom a történetet. Úgy volt ez az egész hogy egy kinai 50ccm 4t robogom van. Került bele új akkumlátor indult szépen járt tökéletes volt. Na de van ezekben egy olyan hogy ha az oldal sztender levan hajtva nem indul ezt megcsináltam egy elszakadt vezeték volt a gond . De ekkor ugyanakkor az új aksi lemerült. Feltöltöttem de azota nem teker az öninditó. Ennél úgy van h a féket bekell huzni és ugy az inditózás de semmi ugyanakkor a féklámpám sem müködik illetve ha gyujtást ráteszem és huzom a féket akkor a benzinmutató is szépen üres tankot jelez. (Talán valami zárlat? de hol?) Átnéztem a technikát és a kapcsolok jok a vezeték jo illetve stekerezés is. De nemértem mi lehet a gond. Valakinek valami ötlet? Nagyon ritkán nagyon gyengén inkább lassú fordulaton hajt az öninditó de a bendix a főtengelyre sem tud rácsatlakozni.

2014. júl. 6. 14:53
 1/2 kata kata ***** válasza:
Mitől és mennyire merült le az aksi?Rendesen fel van töltve?Visszakötötted a kapcsolóba a kábelt vagy áthidaltad?Így ahogy van tedd fel töltőre és egy óra múlva indíts rá.Töltő legyen rajta az aksin miközben indítod!
2014. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ujrakötötem a kapcsolot meg mindent ujra forrasztottam. Az aksi elvileg fullon van de holnap rámérek és ugy lesz ;)
2014. júl. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!