Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért van, hogy sok ember...

Az miért van, hogy sok ember 5-10 éves jogosítvánnyal is retteg felmenni és vezetni Pesten?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Félnek a forgalomtól nem szokták a sok autót és nem ismerik a helyet.
2014. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sem szeretek a belvárosban vezetni, leginkább azért, mert nem egységesek a kereszteződések, felüljárók,(pl BAH csomópont is egy hatalmas káosz számomra, a felüljáró a hegyalja útra vezet, mintha csak jobbra mennél, de mégis a belső sávból indul...) és összevissza vannak egyirányúsítva az utak, engem ez zavar legjobban városban, sosem tudom merre menjek/mehetek, a táblákat olvasgatni meg elég húzós a csúcsforgalomban...
2014. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Mert egyszerűbb rettegni és tömegközlekedéssel bemenni, mint szembeszállni a félelmekkel.

Először, friss jogsival én is izgultam, nem ismertem a várost, de főleg a meló miatt menni kellett. Megszoktam, ma már tudom figyelni a táblákat, a forgalmat, mindent.


Tapasztalattal nem gondolom hogy problémát kellene jelentsen a tábla és a forgalom figyelése egyszerre, inkább csak a forgalomtól félnek az emberek

(na meg, ma már nem sokan rohangálnak ismeretlen területen navi nélkül)

2014. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mert sok helyen elég ratyi a lámpa is...

máshol még nem találkoztam, (pedig már több megyeszékhelyen is jártam), hogy Zöld Lámpánál is figyelned kell h menjek-e.. merthogy feltorlodik a kereszteződés...((nem telizöldes balra kanyarra gondolok hanem full egyenesen is))

kösz szépen közlekedés mérnökök...

2014. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!