Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményeket kérnék a következ...

Véleményeket kérnék a következőkről: Suzuki Swift Honda Civic VW Golf 3 (cabrio vagy sima változat) szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 21:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
köszönöööm
2014. júl. 18. 15:42
 22/29 anonim válasza:

Suzuki swift 1.0-ám van.

Olajszett (olaj, olaj-, légszűrő) 8e ft

Jobb kerékcsapágy , ékszíj, üzema.szűrő 7e ft

ja és mind2-ből vonj ki 2 ezret mert annyi volt a gls futár.

eddig ennyit költöttem rá.

330e ftért vettem, elég jót fogtam ki és megy ha kell 180-al is.

https://www.youtube.com/watch?v=g-DpR1K-MXo

2014. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
mekkora gép megy 180at az ezres motor....
2014. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
180-at még az 1.3-as se megy....
2014. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

há ott a videó nem látod?


és még menne....

2014. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szakadékban hátszéllel meglesz a 200 is :D

Egyébként 100-nál ezek már eléggé billegősek, erős oldalszélnél már 80-nál kapaszkodni kell a kormányba!

Inkább városi kiskocsi ez, máshova alkalmatlan.

2014. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
Ne túlozzunk, soha nem fog menni 180-at, (még 160-at sem) én már leírtam a véleményemet, szerintem egy jó kis autó,és szeretem. (És nem értem miért írják hogy billegős)
2014. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Civic!!!!
2014. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hondát vegyél! Lehet hogy többet eszik mint a haverjaid TDI-je, de jobban is megy, mert gyanítom nem 3000-es motor van a golfokban :D Lehet hogy drágább valamivel a fenntartása, de az élmény kárpótol mindenér! Én egy 125LE-s DelSol-t hajtok, imádom és ha nem lenne anyi baja (előző tulaj összetörte nem figyel a karbantartásra stb) Akkor meg is tartanám. De annyit amennyit rá kéne költenem annyiból+ a kocsi eladható ára, annyiból veszek egy erősebb és jobb állapotút, ezért emellett a döntés mellett maradtam. Mindenképp Hondára fogom cserélni, 160Lovasra, vagy egy Integra TypeR-re. Lehet hogy többet eszik mint a TDI golfok, de jobban is megy. tudod, valamit valamiér! Engem nem érdekel ki mit vezet vagy mit szeret. Szóba állok én minden márka képviselőjével, és normálisan közeledek. Addig amíg nem fikázzák a Hondát. Mert ott derül ki hogy nyominger márkabzik akiket megvetek, s soha nem adnék a tanácsukra. főleg autó vásárlásban nem. Francia meg olasz autókra azt mondják sokan hogy mindig minden baja van. Lehet hogy így van, nem tudom, de akkor sem szólogatok be egy Alfásnak pl hogy takarodjon a szutyokkal..... Nem vágom ez mire jó.... Ha azt szereti azt vezeti, attól még ugyanúgy lehet jó ember, Kivéve ha egy majom márkabzi :D Szerintem ha olcsóság kell akkor Szuzi, Ha igazi vad élmény akkor Honda, ha megakarsz felelni a (lehetségesen kefefejű haverjaidnak) akkor Golf. De Ne másoknak akarj megfelelni, főleg autóvásárlásban ne. Ha neked pl a honda tetszik ne vegyél golfot csak azért emrt a haverjaid aztmondták.... Ez egy igazi teszt még nekik is. Ha hondát veszel s azután is a haverjaid maradnak akkor jó, de ha onnantól szóba sem állnak veled, akkor annyit is érnek..... Találsz majd ezerszer töbebt érő haverokat. :)
2014. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!