Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményeket kérnék a következ...

Véleményeket kérnék a következőkről: Suzuki Swift Honda Civic VW Golf 3 (cabrio vagy sima változat) szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 21:05
1 2 3
 11/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
Nem rossz autó a Golf sem, de sokkal többet kell rá költeni, mint a másik kettőre. Ez 3 különböző műfaj. A Swift olcsón fenntarthatóság és magbízhatóság terén viszi a pálmát. (Azért van itt is egyfajta vezetési élmény... Még az 1.0-s Swiftemben is :D) A Civic élményfaktor terén a legjobb. A Golf a minőség terén a legjobb, de a VW motorjaik elég rémesek. Főleg az 1.4-es... 1.4 55LE +1100KG... Szóval benzinest nem ajánlok, a dízelek már elégjók, főleg az 1.9TDi. Az elég jól megy. Ahogy mondtam, Golf is egy nagyon jó autó a saját műfajában, de tényleg kell rá költeni. Sszóval én ezért gondolkodnék vagy a Swift vagy a Civic között. :) Ez a te döntésed.
2014. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
A Barátaid pedig azért szeretik, mert a Golf is egy szerethető autó, ugyanúgy, mint a másik kettő. :)
2014. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Tőlük is kérdeztem amúgy ezt, szerintem ha hondát vennék kitépnék a szívemet :D TDI-vel nyomják amúgy :D

Akkor lehet maradok a jó is Suzkánál úgy is azt terveztem az elejétől. :)

2014. júl. 10. 15:25
 14/29 A kérdező kommentje:
Mellesleg eléggé összezavartok ,mivel a Golfot azért mondogatják annyit nekem mert hogy olcsó :D
2014. júl. 10. 15:28
 15/29 anonim ***** válasza:

Ha ennyire Golf-ot akarsz, minek kérdezősködsz? Vegyél Golf-ot, aztán hajrá.

"szerintem ha hondát vennék kitépnék a szívemet :D TDI-vel nyomják amúgy" - na, még több márkab_zi. Ilyenekre ne hallgass.

2014. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
Szerintem is maradj a Szuzkánál. ;) Nekem bevált, nagyon kellemesen csalódtam benne minden szempontból. És ne érdekeljenek a Barátaid, azt vedd, amit szeretnéd. Hidd el ha a Golf előtt ők ültek volna Hondában, vagy egy Swiftben, nem lennének ennyire fanatikusok... Még lehet , hogy akkor is, ha most ülnének át.
2014. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 kovacsgabor1 ***** válasza:
A Golf pedig egyáltalán nem olcsó. A Kiviktől meg a Szuzkától pedig végképp nem...
2014. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
szép tádés haverjaid vannak...
2014. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
:D oké köszi
2014. júl. 11. 10:28
 20/29 anonim ***** válasza:

Civic=Boyracer autó, drága alkatrészek és fenntartás, valamint a rozsda is a barátja!

Swift=olcsó, megbízható, kissé billegős az úton és 0 biztonság

Golf= Itt is sok a Boyracer, de jobban lehet találni megbízható gépet, a rozsda se annyira a barátja mint a japó gépeknek, persze azért előfordul ha nem volt kellőképp karbantartva! A későbbi évjáratok egészen jól felszereltek és a biztonság is jónak mondható!

2014. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!