Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit tudnák venni...

Milyen kocsit tudnák venni 600 ezerért?

Figyelt kérdés
Valami újszerűbb kocsit szeretnék nem egy 3 golf vagy Suzuki Swift régi kinézetűt.Nézegettem a Opel Astra g a 2000 év felettieket, vagy valami ehhez hasonlót. Csak ne egye le gatyámat, ne legyen drága az alkatrész, legyen megbízható és azért ha kell menjen ha oda lép az ember.
2014. júl. 13. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Opeleket könnyű javítani, nem drága az alkatrész se, jó a motorjuk.
2014. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mire kell a kocsi? Lakótelep parkolójában áll majd naphosszat, vagy reggel elmész vele dolgozni este pedig haza? Hol használod? Főleg városban, vagy vidéken?

Fiú vagy lány vagy?

2014. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat menne igen munkába használnám. Fiu vagyok és vidéken használnám jobban.
2014. júl. 13. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az Opel Astra jó választás lenne. Valóban elég olcsó az alkatrész. Jól nézz szét a piacon, jófogás, használtautó, expressz, olx, biztos találsz egy jót!
2014. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Audi 80 B3, esetleg B4 , vsgy VW Passat. Nekem ezek vannak,ki lehet velük menni a világból,nem szervíz igényesek,na azt nem mondom,hogy nem romlanak el,de ha normálisan használod,odafigyelsz az olajra,vízre,nem kell piszkálni őket. Persze,ha egy normális darabot veszel,nem egy leharcoltat.
2014. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!