Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500. 000 ezerért milyen...

Kova 55 kérdése:

500. 000 ezerért milyen benzines, kis fogyasztású kocsit vennétek? Mazda? 3golf? Esetleg Mitsubishi? Kell 1 nem szervizigényes stabil autó, amivel kitudunk járni ausztriába dolgozni, később majd gondolkodok 1 komolyabban?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam a benzinesre,mert azt ha szerelni kell akkor olcsóbb,és kevesebb a baj vele sztem,főleg az idősekkel! Itt azon van a hangsúly,hogy menjen és ne adja meg magát minden porcikája,és hogy keveset fogyasszon,kinézet mind1 sztetek?

2013. jan. 26. 16:55
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Fiat Punto II-es 1242 ccm?

Átlag 5 liter, viszont hátul két személy fér el kényelmesen és elég kicsi a csomagtartó.


Nem írtad hányan ingáznátok. Ha ketten, akkor a lehajtott hátsó ülésekkel lehet pakolni.

2013. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 en tuti,max még 1 ember !
2013. jan. 26. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Punto II-vel szerintem se jársz rosszul. Nekem ennyiért egy '03-as, full extrás változatot sikerült kifognom pár hete. Hosszú távon, ahogy írták 5 liter!

A poén, hogy én is azért vettem, mert Ausztriába akarok járni vele.. :D

2013. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem:)
2013. jan. 26. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift 1.3 16v lenne a legjobb.De ha a felsoroltakból kell választani akkor a Mazda és azon belül 323-ast vennék.
2017. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!