Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsimat szeretném...

Első kocsimat szeretném megvenni, korlátozott anyagi háttérrel! Igazából mindenféle kocsit nézegetek, nincs konkrét márka! A kinézet kocsihoz kérnék véleményeket! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Akiket eddig kérdezgettem mind az egyik azt mondta hogy Punto-t ne meg magát a Fiat-ot sem támogatják!

Véleményeket kérek és tanácsokat!

Köszönöm !



2014. júl. 15. 20:11
1 2
 1/14 Kbalazs1993 ***** válasza:
0%
Ismerősőm pizzériájában egy ilyen a futárkocsi, semmi problémája nincs vele. ebben az árkategóriában a korrózióra és a motor állapotára kell inkább nagyobb figyelmet fordítani, nem szabad túl sokat várni tőle. Alternatív megoldás lehet még esetleg az Opel Corsa B, Suzuki Swift, Peugeot 106. Meg kell nézni többet egy hozzáértővel, és a legjobb állapotút megvenni.
2014. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem egy túl férfias autó( már ha férfi vagy egyáltalán). Sokan nem ajánlják a fiatot ez nem lehet véletlen. Én se sok jót hallottam róluk főleg az ilyen alsókategóriájú darabokról. Ha már 220 ért autót akarsz venni akkor a szokásosat vallom: én f astrákat nézegetnék, bár ez elég karcsú anyagi forrás. :D Vagy még esetleg a régi dobozos swift(bár én tuti nem vennék swiftet). :D
2014. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Újként jó kis kocsik voltak ezek, de itt még a km állást se merte megadni.

Ha 300-ig keresel lehet jobban jársz egy nyugdíjas Swiftjével.. Azokból könnyű kifogni szinte új állapotút.

2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Saját tapasztalat alapján egy Vw Polo II-t ajánlok. Megbízható, olcsón fenntartható kocsi, igaz, nincs belőle sok az országban.
2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

A Fiat bravo szerintem tökéletesen megfelel.

Több ismerősömnek is van kiváló autó.Az 1.6 megy is mint az állat.Bár 7 liter körül van a fogyasztás,de 7 liter korül ha 120 táján közlekedsz.Érdekes de 90-nél mintha többet enne mint 120-nál.Ha nem pörgeted 3000 fölé 7 liter alá is lehet menni de odáig érdemes kiforgatni.

Egy dologra figyelj és az a rozsda.

Francia autót ne vegyél.Elsőnek meg semmiképpen!

Ezt úgy mondom,hogy 6 éve egy Renault Clióm 1.9 RD-m van.Hiába szerelem!

2014. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Francia autót ne vegyen, erre ajánlasz egy olaszt? Hát te tudod...

Én is azokhoz csatlakozok, akik szerint nem szabad venni. Van egy egyel újabb kiadású Puntoja keresztanyámnak, nem lehetett eltántorítani tőle, mindenáron meg akarta venni és meg is vette. Most így 4 évvel később befizette az utolsó részletet, de el akarja adni, mert megútálta az állandó hibáit. Én biztosan nem vennék olasz kocsit, mert csak rosszat hallottam róluk.

Opel Atra/Corsa, Suzuki Swift, Citroen Sako, Peugeot 106/205 ami szerintem jó választás lehet ebben az árkategóriában.

2014. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
* Citroen Saxo
2014. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

Inkább egy olsaz autó, mint francia..

Amit ajánlott a Bravo egy drága kompakt autó volt újonnan.

A Pug, Citro meg ilyen városi gyöszök.

Ennyi idősen és ekkora pénzből olyat kell venni ami a legjobb állapotban van és viszonylag keveset futott.

2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Érdekes én is csak rosszat HALLOK az olasz kocsikról,de a fiat kivétel.Nem alfa!!!!!!!!!!!!

A 1999 és 1997 közötti fiatokkal az ég egy adta világon semmi baj nem volt mérnöki zsenialitás!1998 as Fiat bravo és 120-nál lehúzott ablaknál alig van szélzaj benne.Felhúzottnál a mentőt sem hallod meg(ez mondjuk nem mindig előny)Nem csörög nem recseg benne semmi.Minden elektronika működik hiba nélkül.Ez azért csak árulkodik valamiről?Hazudok az első sárvédők rozsdásodnak(A piszkok!A 0.7-es lemez nem bírja.Trágya egy valami).A bátyáménak annyi baja volt,hogy 3 éve cserélni kellett benne lambdaszondát,meg 2 éve szimeringet.ENNYI PONT.

Több ismerősömnek is van ezen évjáratú Fiatok KIVÁLÓAK.

2014. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Ja most van benne 360,000Km!Kb
2014. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!