Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor a jogsit csináltátok,...

Amikor a jogsit csináltátok, a 30. óra környékén (ugye elvileg ekkor lehetne már vizsgázni) ti hogy vezettetek?

Figyelt kérdés

Mik mentek jól, és miket/mennyit rontottatok? Mennyire voltatok önállóak, magabiztosak?

Én szerintem még nem próbálom meg a vizsgát, majd inkább kb a 40. óra után, most még úgy érzem, sok a hibám. :( érdekel, hogy másnál hogy volt. :)



2014. júl. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egész jól vezettem, csak nem voltam elég magabiztos, mert nagyon izgultam már, de sikerült elsőre, és mikor magamba beültem az autóba mér jogsival, sokkal felszabadultabb voltam, és hamar beleszoktam a vezetésbe.
2014. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én földes úton tanultam meg vezetni, az egyetlen dolog, ami nem ment a parkolás. A tanfolyamon egyébként semmi gond nem volt, elsőre sikerült minden, a kötelező órák utàn rögtön vizsgáztam. Kb 2 éves jogsival, mikor városba költöztem, akkor tanultam meg parkolni.
2014. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan jól az egész oktatás alatt nem vezettem mint vizsgán.

Azért eléggé jó ment előtte is, pedig még nem is vezettem autót.

A vizsgám meg hibátlan lett.

2014. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam magabiztos, mindig vártam a bíztatást, és két elsőbbségadást is benéztem amiből majdnem gond lett, csak hirtelen jól korrigáltam.

Másnap vizsgáztam, elsőre meglett.

A titok nyitja: NE IDEGESKEDJ MERT ELBAAASZOD.

2014. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!