Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények a H4-es...

Mik a vélemények a H4-es bixenon izzókról? Mármint olyan írjon inkább aki használ ilyet.

Figyelt kérdés
Hol lehet legolcsóbban hozzájutni?
2010. jan. 9. 14:54
 1/2 anonim válasza:
Nekem is van a kocsimban.Nagyon jó dolog.Nézz szét a vaterán,van rengeteg eladó szett viszonylag olcsón.Viszont van egy hátránya is a dolognak.Ha nincs a kocsidban automata fényszóró állító (szintező) és fényszórómosó,akkor illegális átalakításnak minősül a dolog és a rendőr elveheti a forgalmidat miatta.Egy ismerősömnek a napokban vették el ez miatt,onnan tudom.
2010. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne rakj bele xenon-t, mivel ha nem jól van beállítva, akkor éjszaka nagyon fognak rád villogni a távolságival a szembejövők. Én meg tudok őrülni a sok utólagos xenonos miatt, de ha mindenképpen akarsz, akkor csak szakműhelyben csináltass...
2010. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!