Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek most már tényleg...

Szerintetek most már tényleg lesz valami az smkp-k rendszámozásából? Ha igen, mi a véleményetek róla? Mi lesz a Simsonokkal, mi a papír nélküli ötvenesekkel és 125/50-esekkel?!

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 21. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Blablablablabla, tipikus toporzékoló Pistike.


Autókon is megoldották, motorokon is meg fogják, pont. Ha felakasztod magad, akkor is. Adásvételihez kell két tanú, ha vita van, elő lehet őket keríteni. De az nem állapot, hogy a hozzád hasonlóak azonosíthatatlan fostalicskákon száguldoznak beazonosíthatatlanul, megtalálhatatlanul, számonkérhetetlenül.

2014. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Okmányirodáról bizonyára nem hallottál, forgalmi engedélyről sem, ami a rendszámhoz jár. Meséld már el nekem pistike, hogy fogják meghamisítani a forgalmit, és hogy fogják bevinni a többi gépjárművet is nyilvántartó számítógépes rendszerbe az ellopott segédmotor adatait?


Majd ha felnőttél, válaszolj, a gyerekes hülyeséged nevetséges.

2014. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vissza vehetsz ám az arcodból öreg, kezd marhára irritálni a stílusod, főleg, hogy szerintem kettőnk közül neked lóg bilibe a kezed...

Te valami szellemi sérült lehetsz, ha nem sikerül felfognod, hogy a régi motorokról beszélek, amiket ki tudja hányszor loptak már el, és hogy hány ilyen motor van "jogtalan" tulajdonosnál... Vagy úgy gondolod, elegendő csak azzal igazolni, hogy a tied, hogy egyszerűen besétálsz egy adásvételivel az okmányirodába? És ha te épp most loptad azt a motort? Akkor te vagy a jogos tulajdonosa és ősszel a nevedre papírozhatod? Legalább egy kicsit gondolkozz már, még ha fáj is...


Én nem a forgalmiról beszélek, hanem a valódi tulajdonos kilétének igazolásáról, mielőtt kiállítanák a forgalmit. Mivel konkrétan pl egy haveromnak szinte biztos lopott motort adtak el, mert nem volt hozzá kulcs, csak egy csavarhúzó, mivel állítólag beletört a kulcs a zárba, viszont a motor nagyon jó állapotban volt, és ő fizetett érte, az már más kérdés, hogy előtte vajon hányan nem, de ez is csak találgatás, nem tudhatjuk, hogy lopott-e, vagy tényleg csak beletört a kulcs...


Nem mellesleg leírtam a véleményem, hogy én mit gondolok ennek a megvalósításáról, te meg itt ugatsz mint a szomszéd kutyája a gyalogosokra... Nem tudom te milyen világban élsz, hogy az adásvételi neked ilyen szent írás, nekem konkrétan azt mondták a BIZTOSÍTÓNÁL, hogy írjak egy újat, mert ha a régit viszem pótdíjat kéne fizetnem, mivel 1 évig nem volt biztosítás a gépen, mert nem használtam.

2014. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!