Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most 2014-ben még mindig...

Most 2014-ben még mindig megnéznek az emberek ha klímás autód van, ez normális?

Figyelt kérdés

Vettem egy kocsi 700 ezerért, elmentünk ma élményfürdőbe haverokkal és oda meg vissza voltak. "De jó hideg van", "b#zmeg ebbe van légkondi?

Az ő kocsijuk ennél sokkal drágább, de klíma nélküli.


2014. júl. 21. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ember úgy gondolkodik, hogy 20 éve megvoltak klíma nélkül is, és sok autóban ma is extra a klíma és ezen is spórolnak.
2014. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a leghasznosabb extra. Ugye a hazai autóállomány nem a legfiatalabb, és általában nem is a nagyobb felszereltségű modellek gurultak ki a szalonból, így elhiszem hogy sok autóban nincs.


Nekem ami még tetszik az a kiegészítő hűtés-fűtés. Külön kis távirányítója van, és az előre beállított hőmérsékletre hűti vagy fűti az autó belső terét.

Így nyáron 5 perccel az indulás előtt megnyomom, és nem kapok hőgutát ha beszállok. Vagy télen a már jó melegbe ülsz be, és nem kell várni míg bemelegszik a motor.


2014-es VW Multivan Highline-om van.

2014. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 az-apa válasza:
A klíma még mindig sok gyártónál feláras kiegészítő, általában csomagban. Aki új autót vesz nem mindig tud többet költeni az alapfelszereltségű változatnál, ezért nem lesz benne klíma. Ugyanakkor nem egy újkeletű találmány, aki régen megtehette olyat vett amibe már van. A Te autód valószínű új korában nem alapfelszereltséggel volt megvéve, így lehet higy bár régebb de klímás;)
2014. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en a lassan 20 eves opel omegan csodalkozom, kieg az izzo, vagy csomo kis hiba, kiirja neked. klima is van.
2014. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
húsz éves kocsikban is volt már sokszor klíma. Ez magyarország, 90-es évekbeli kis BMW-d van akkor is megnéznek, meg "honnan van rá". Bmeg onnan hogy 1milláért nem egy jellegtelen Astrát vettem hanem ami szép és erős és élmény vezetni.
2014. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!