Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a normális munkáltató...

Milyen a normális munkáltató 2014-ben? Mitől szerethető egy munka?

Figyelt kérdés
Mik a legfontosabb szempontok számotokra a munkavállalásnál? Mit gondoltok, a nők vagy a férfiak találnak könnyebben munkát?

2014. ápr. 24. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Pénz, szabadidő.


Az én szektoromban nincs nemek közt különbség szerintem, bár tény, hogy kicsit több a nő.

2014. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazottként én mindig a munkaidőt néztem. Dolgoztam olyan helyen, ami mellett 0 magánéletem volt, mert bementem reggel 7re és addig toltuk míg az aznapi rendelések meg nem lettek. Volt, hogy 15órakor már végeztünk, de olyan is volt, hogy este 21kor még mindig nem akart elfogyni.


emellett ugye fizu. engem a keretidő kikészített. fizikai munkámért cserébe szabadnapot kapok. -.-' no comment. Díjazom aki szerint ez jó. sajnos a boltban nem fogadják el a szabadnapot fizető eszközként, és a tankolásnál sem.



1 szó mint 100: Tervezhető munkaidő, jó fizetés a 2 meghatározó a számomra.

2014. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Némely munkáltató olyan pofátlan, hogy na.
2014. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!