Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a Babetta...

Mi lehet a baja a Babetta 207-esemnek, mert alapjárata alig van, hiába állítgatom, amikor pedig mennék vele, kb 5 méter után lefullad?!

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 20:39
 1/1 hosaxx ***** válasza:
A karburátor úszódat be kell állítani.Én vagy tízszer le föl szereltem mivel hagyományosan csináltam.Fölszerelt állapotban csap kinyit úszóház megtelik csap elzár karbi leszerel megnézni meddig van az úszótartály és addig szórakozni illetve állítgatni az úszón míg a szint jó nem lesz.A szint kb a tartály 4/5-nél.Ezután az állítócsavarokat beállítani.Szemből nézve a jobb oldalit teljes betekerés után 2 egészet és egy negyedet ki a másikat betekerés után 4 egészet ki majd vissza a megfelelő alapjáratig.Ez csak akkor működik ha a géped nem engedi valahol a kompressziót illetve a karbi többi része jó illetve nincs kipufogó dugulás és jó a gyújtás.Még annyit hogy fojtásnak lenni kell tehát a karbi a levegőszűrőn keresztül lélegezzen.A légszűrőt is nézd meg.
2014. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!