Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális h a megvételtől...

Normális h a megvételtől számítva ennyit kell költeni egy kocsira?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy 14 éves Suzuki Swift Sedant 380000Ft-ért. Hirdetés szerint tökéletes állapotban. Állítólag simán átment műszakin. Férjemnek mondtam h jól nézze át a kocsit mielőtt megveszi. 1 hónap után kiderült h valami fékpofával van gond 16 ezer 1500 szervoolaj v mi. Egyik lámpa is kiégett. Bocsánat nem értek h minek mi a neve. Csak azt látom h direkt olyan kocsit akartam amire nem kell rögtön költeni és egyre több hiba jön elő. Ezen veszekszünk a férjemmel h ő mondta h mit akarok egy 14 éves kocsitól de én meg nem arra számítottam h rögtön költeni kell rá ennyit. Örülök h sikerült megvenni + biztosítás.
2014. júl. 23. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A fék kopóeszköz, rendszeresen kell cserélni. Ugyanúgy a gumikat, olajat, ezt-azt. Sőt, akár hiszed, akár nem, benzint is rendszeresen kell tölteni egy autóba. Ezek már csak ilyenek.
2014. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, egyik lámpa is kiégett. Ne haragudj, de te melyik világban élsz? Vagy nálatok nincs villany, még sosem kellett égőt cserélni? Komoly ez a kérdés egyáltalán?
2014. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek filléres tétek. Egyébként mind kopó, fogyó alkatrész.
2014. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dörmögő ***** válasza:
100%
Bizony ez normális. Ami nem haszonjármű az viszi a pénzt. Szinte mindig lehet költeni használt autónál valamire.
2014. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ennyi bőven belefér , ezért ne veszekedjetek, ezzel számolni kell, haverom nem rég vett 720-ért autót , ugyan úgy neki is csere az összes fékpofa tárcsával együtt.. szóval ez van.. meg most meglett nektek csinálva legalább és jó lesz , biztonságotok csak többet ér mint 17500ft kb szerintem és a kapcsolatotok is...
2014. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Normális,, mert használt.
2014. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Használt autónál ezek alap dolgok, főleg hogy 1 hónap után derült ki.
2014. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
jogsiszerzést iqhoz kéne kötni...
2014. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2014. júl. 23. 17:43
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
ezek komoly gondok és ez a kocsi valószínűleg egy roncs de elfut még egy darabig de ha észreveszitek hogy valamelyik kerékből hiányzik némi levegő akkor irány a roncstelep mert akkor az a kocsi már menthetetlen és örökre egy pénztemető lesz
2014. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!