Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális h a megvételtől...

Normális h a megvételtől számítva ennyit kell költeni egy kocsira?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy 14 éves Suzuki Swift Sedant 380000Ft-ért. Hirdetés szerint tökéletes állapotban. Állítólag simán átment műszakin. Férjemnek mondtam h jól nézze át a kocsit mielőtt megveszi. 1 hónap után kiderült h valami fékpofával van gond 16 ezer 1500 szervoolaj v mi. Egyik lámpa is kiégett. Bocsánat nem értek h minek mi a neve. Csak azt látom h direkt olyan kocsit akartam amire nem kell rögtön költeni és egyre több hiba jön elő. Ezen veszekszünk a férjemmel h ő mondta h mit akarok egy 14 éves kocsitól de én meg nem arra számítottam h rögtön költeni kell rá ennyit. Örülök h sikerült megvenni + biztosítás.
2014. júl. 23. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sőt, az előző tulajdonos még a hamutartót sem ürítette ki, az is elvett két percet a drága időből...

Ennyi idős kocsi ezzel jár. Hol itt egy kis kopás, ott egy kis cserélendő ezmegaz. 14 éves Suzuki, és csak ennyi gond volt vele.

Ha a férjed valami azonos korú és árú olasz kocsit vett volna, átértelmeznéd az "ennyit kell költeni egy kocsira?" kifejezést.

2014. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dicsérnéd meg a férjedet, hogy megvette a piacon az egyik legmegbízhatóbb atutó, szívod szerencsétlen ember vérét, mert fékpofát kellett venni. Egy használt autónál az is normális, ha azonnal kell rá költeni 150et. Nekem 16 éves a kocsim, és amikor megvettem 140ezer ment rá azonnal. Nem tudsz olyan kocsit venni, ami használt és nem kell rá azonnal költeni! A fék, az olaj, a lengécsillapító, a gumi, az izzók, a benzin, az olaj és légszűrő, a vezérlés mind kopó fogyó dolgok, ha ezeket egy autóban cserélni kell, az nem azt jelenti, hogy az autó rossz, hanem azt, hogy az adott alkatrész ideje lejárt. Szóval azt tanácsolom, ne szívd tovább szegény férjed vérét, hanem higyj az itt válaszolóknak és fogadd el, hogy bagatel, amit te leírtál, és legtöbben a két kezünket összetennénk, ha csak ennyit kéne költeni a kocsinkra!
2014. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, én is egy hónapja vettem egy 19 éves, 1.0-ás ferdehátú swiftet 220000-ért.

Szerkezetileg jó állapotban van (szerelő átnézte rendesen, aknából). A gyújtással lett egy kis gond, csak bikázva indul a kocsi, illetve a bal első ajtót se lehet kívülről kinyitni, ha pedig letekerem az ablakot, akkor magától kinyílik az ajtó.

Szóval kell még rá költeni egy keveset, amúgy nagyon igénytelen, elnyűhetetlen kocsi. (van még egy 11 éves 1.3 16V sedanunk is)

2014. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ezek apróságok, használtautóra ember még csak többet költött, de ha szerinted olyan rossz, legközelebb vegyél jobbat, nézd át te az autót amit vesztek. Csak egy kérdés: szerinted azt hogyan lehet mehgjósolni, hogy egy sz*ros filléres lámpaizzó mikor fog kiégni? Próbáld meg majd a konyhában megsaccolni...
2014. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!