Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 2005-től mennyire...

Suzuki Swift 2005-től mennyire megbizhato?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy 1993-as Suzuki Swift tulajdonosa vagyok. Tanulo auto, annak kivalo. Jelenleg szinten swiftben gondolkodom, nekem nagyon tetszik.

Egy Swift 2005-tol mennyire megbízhato? Akinek volt ilyen autoja, fenntartasi koltseg mennyi volt?

A valaszokat elore koszonom! (helyesirasi hibakert elnezest kerek, telefonrol irtam) k



2014. júl. 24. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan megbízható mint a régi. Fenntartási költség sokmindentől függ (milyen motor, bonus szint, stb). Fogyasztása városban több. Ugyan nagyon jó kocsi, de úgyis jön valaki aki le akar róla beszélni.
2014. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Nyomtam egy zöld kezet :)

2014. júl. 24. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szomszédomnak volt egy darabig használtam én is-

Nagy fordulaton adja le a nyomatékát ezért pörgetni kell hogy menjen.

Vegyesbe olyan 7.1-7.2t mutatott anno a computer.

Igazi kis méregzsák még az 1.3 92 lóval is :D

Összességében nekem tetszett.Sajnáltam mikor elvitte tőle a bank. Dehát a chf az chf és 65 öt fizetni havonta egy suzukira...

2014. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk két 2005 ös kiadásó is van, mindkettő automata...

Igaz 1.5 GS változatok, de marhajók...9 év alatt még nem kellett javítani..a vizsgákon gond nélkül ment át.

...na, persze már kellene cserélni az első fékeket, gumit sem ártana(csak nyárit) és elérkezett a 105 ezres gyertyacsere ideje is...azzal együtt, hogy mindkettő hibátlanul, halkan megy mint a szél...


igaz, mi csak vészhelyzetben, és kemény előzéskor pörgetjük 7000 ig...


a válasz: megbízható!(na persze csak szintetikus olaj, jó légszűrő, és nem sufni benzin)


a fenntartási ktg? annyi amennyi..a fogyasztás attól függ, mekkora a napi dugó itt a nagyfaluban..mert az van rendesen.

ha jó a kipufogón mért gázelemzés, akkor jó a gép..

(rozsda sehol)

2014. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!