Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókról tudtok amit...

Milyen autókról tudtok amit 1998ban vagy utána adtak ki és fél millió alatt lehet kapni?

Figyelt kérdés

Olyan nem érdekel amit már pl 1995-ben legyártottak de még van 1998-as évjáratú belőle.

Kis autó érdekel. Eddig a Punto II-ről tudok ami ilyen, a Clio II, Thalia.


2014. júl. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A Clio II jó kis autó, nincs velük sok baj. Ilyen még a faceliftes régi Swift is, abból van 2002-es is fél millió alatt, nagyon jó állapotban. Szerintem a dél-koreai autók (hyundai, daewoo) között is találsz a kritériumaidnak megfelelőt.
2014. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag az összes kommersz kisautó, plusz néhány alsó-középkategóroás. De mi lenne ha a hasznaltauto.hu oldalon beállítanád ezeket a paramétereket, és akkor te magad látnád?
2014. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom beállítani a használtautó.hu-n hogy a 1998 után gyártottakat adja ki, csak évjáratot lehet beállítani.

Beállítom hogy 1998 utáni és kiadja az opel corsa B-t amit már 1993 óta gyártanak., vagy pl a Peugeot 106 amit már kb 1994 óta gyártanak, de van belőle még 1998-as évjárat is.

Nekem viszont nem tetszik a Corsa B dizájnja és minek vennék olyat ha pl a clio II se drágább és azt 1998-ban adtak ki. Kicsit modernebb is a kinézete.

2014. júl. 23. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó akkor mondok párat: peugeot 206, citroen xsara facelift, renault megane 1gen facelift, ford focus mk1, ford fiesta mk6, opel astra G, opel corsa C, vw polo 3 facelift, nissan micra k11C, nissan almera n16, mazda 323 BG (6.gen), suzuki ignis, toyota yaris 1.gen.


astra, focus, xsara, megane, almera, 323 kompakt kategóriát képviselik, tehát nem kimondottan kisautók, de a biztonság kedvéért leírtam. Van amelyik típusból csak a kínálat alja van ennyi pénzért, de azt is leírtam, remélem segít!

2014. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!