Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet Ferrari FF-et...

Hol lehet Ferrari FF-et kölcsönözni? Sürgőslenne 2hétmulva szombatra kéne! Csak az a baj, hogy sehol nem találok! Mindenhol csak sima hétköznapi autókat találok.

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
meglepkek.hu -n keress ;) FF nem tudom, van-e, de F430 igen, ha jól emlékszem. Az se rossz, ne tessék válogatni ;)
2014. júl. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beütöd google-ba, hogy "ferrari bérlés".


Első találat:

[link]


Emlékezz, google a barátod!


Bár erősen kétlem, hogy ki akarsz fizetni 3M forint Kauciót és 400,000 ft-os napidíjat...

2014. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)

Az esküvőm lesz, és a jövendőbeli feleségem nagy álma, hogy azzal megyünk majd nászútra meg megmindenhova. És ez lesz a meglepetés neki:)

Mégegyszer köszönöm mindenkinek:)

2014. júl. 26. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor ő se a pénzedért szeret, ez jó hír! :)
2014. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát az nem lesz olcsó az már tuti :) egy adott km után már km díjat is kell fizetni külön , nem tudom merre mentek nászútra stb. de sztem ez a kocsi kb 1 millióba lesz mindennel együtt ha mentek 300km körül , de javítson ki vki ha tévedek
2014. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor az 1 hétre 2,8M forint lesz + 3M kaució, illetve ha messze mentek akkor még 2400 ft kilóméterenként.


Hallod, ha ezt kifizeted az eléggé no comment kategória, mert ennyiből kb. a világon bárhova mehetnétek 5*-os hotelba két hétre.

2014. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hátt nem hinném hogy a pénzem miatt van velem, mert ő sem meg a családja sem panaszkodhat.

És 3napra megyünk.

2014. júl. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!