Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Meriváról vélemények?

Opel Meriváról vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg 1-2 felnőtt 2 gyerek (gyereküléssel) használná!
2010. jan. 10. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem zafita vagy touran... sok rosszat hallottam a meriváról a szerelőtől
2010. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BeerHunter ***** válasza:

Ilyen autónk van. Imádom. Mint vezetni, mint utazni. 1-2 felnőtt két gyerekre nincs jobb autó. Ha megnőnek is el fognak férni, azt garantálom. Én 2 méter vagyok, a saját hátam mögött vígan elférek (teljesen hátratolt ülésnél is).

Két hiba: 4 személyesen kicsi csomagtartó, balra a vastag A oszloptól nehézkes kilátás, de megszokható:)

Remélem segítettem:)

2010. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mikori, milyen motorral és felszereltséggel, mire használnád... etc etc.. így vaktában csak 3 másikat tudok mondani, ha szűkíted a kört akkor tudok konkrétat is:)
2010. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BeerHunter ***** válasza:
Persze, ha a pénz nem számít akkor ezek. Vagy q7-es.
2010. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó autó, mi sem példázza ezt, hogy ezzel az opel képes volt új kategóriát teremteni, amit másol is lefele a többi gyártó, lásd Kia Soul és társai
2010. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Opelünk volt, Kadett 1.3, és ő volt a legjobb. Német autó, és a név kötelez:


"Opel, sose kop' el!" XD


Azt mondom nézd meg ezt:


[link]


:)

2010. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Most egy Citroen Berlingonk van, nagyon sok vele a baj, meg szeretnénk tőle szabadulni. Viszont imádom azt benne, hogy tágas, hogy a babakocsit még csak össze sem kell csukni, csak bedobom hátra.

Vajon a Merivában (alapesetben, ha nincs lecsukva a középső ülés) elfér a babakocsi a csomagtartóban?


Igen, olvastam, hogy kicsit zajos, meg a középső ülés picit kényelmetlen, de ott nemigen fog senki ülni.

Nekem az a fontos, hogy ne kelljen szerelőhöz vinni félévente valami bibi miatt.

2010. jan. 11. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:

16,12-es!

2003-2004-eseket néztem, másfél millióig. Több nem lenne rá. :(

Ebből az árból tudsz ajánlani másfajtát, ami szintén családi autó?

2010. jan. 11. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!