Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teli tankkal, gáz nyomása...

Teli tankkal, gáz nyomása nélkül sima járásban meddig bír járni egy átlagos autó motorja? És a Peugeot 5008-é?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton kb fél liter per óra a fogyasztás. Innen már csak a tank méretét kiguglizod és kiszámolod.
2014. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt ezzel kísérleteznél, célszerű az erre a kérdésre írt válaszokat elolvasnod (nem a fogyasztás miatt):

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__373..

2014. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezt most úgy kérdezted, mintha a peugeot 5008 nem átlagos autó lenne... :D

első jól leírta, az átlagos autók kb fél litert fogyasztanak óránként, fogyasztók nélkül!


Viszont a klíma, meg az 1000wattos hifi, elég jól megfejeli ezt az értéket!

2014. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

/meg az 1000wattos hifi, elég jól megfejeli ezt az értéket!/

ez nekem új,a hifi milyen módon szól bele a fogyasztásba?

nyilván most nem a rendszer súlyára gondolok.

2014. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mert szerinted a hang az éterből születik? még a világítás is befolyásolja az alapjárati fogyasztást, ami jóval kevesebbet energiát fogyaszt, mint egy nagy teljesítményű hangrendszer...


http://www.youtube.com/watch?v=SX7PbL4NGeA

2014. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

jól van visszább lehet venni,én normálisan kérdeztem hogy hogy befolyásolja,nem szakmám ez szóval honnét tudjam.

de most akkor melyik része,a generátor az amit nehezebb tekerni vagy mibe szól bele,a videó ezt nem árulja el de engem ez érdekel.

2014. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minél több a bekapcsolt fogyasztó (légkondi, világítás, fűtés, hifi), annál nagyobb a terhelése a rendszernek.


Ezáltal az alapjárati fordulatszám lecsökken.

Ezt a többlet terhelést az ECU kompenzálja azzal, hogy visszaemeli az alapjáratot a normál értékre.

Magyarán minél több a bekapcsolt fogyasztó, annál több a terhelés és annál többet kell kompenzálnia a rendszernek, ami megnöveli a fogyasztást.


Próbáld ki ha van rá lehetőséged egy régebbi autónál, hogy bekapcsolsz minél több fogyasztót, és a tompított fénye lecsökken, majd gázadásra erősödik a fénye.

2014. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:
kösszi,erre voltam kíváncsi
2014. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 28. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!